Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rendszám alapján hol tudnék...

Rendszám alapján hol tudnék utánanézi egy kocsi kilométeróra állásának?

Figyelt kérdés
Találtam egy, vagy 2 oldalt ahova beírhatom a rendszámot, de nem dobott semmit az általam keresett rendszámra.
2012. jún. 26. 17:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Te nem tudsz semmilyen adathoz hozzáférni rendszám alapján.

Csak a közeg,és közeli ismerősei.

2012. jún. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A kilométeróra állását ők se tudhatják, mert nincs a rendszámmal semmiféle összefüggésben.
2012. jún. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Már hogyne lenne..szépen bepötyögik az óra állását a műszaki vizsgán a számítógépbe.

Így természetesen létrejön egy adatbázis,amihez a kedves kérdező nem fér hozzá

2012. jún. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Sehol!

:D

2012. jún. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Te, mint magánszemély nem férhetsz hozzá, mert semmi közöd ahhoz, hogy a szomszéd mennyit megy évente az autójával. Műszaki vizsgán rögzítik a kilométerszámláló állását, ezért az NKH-nak elméletileg van adatbázisa, amiben ez megtalálható, a gyakorlatban viszont ebben sem lehet keresni, még a hatóság sem erőlködik vele. Egyes szervizeknek - főleg a márkaszervizeknek - saját külön nyilvántartásuk van arról, hogy egyes szervizmunkálatokat mikor végeztek el náluk, de ez sem mérvadó: a külföldi adatokkal nem hangolják össze, tehát a határon véletlenül visszapörgő óra őket is átveri, illetve ebben sem lehet csak úgy keresgélni.
2012. jún. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat! Gondoltam hátha vagy egy ilyen lehetőség, de akkor nincs.
2012. jún. 26. 17:57
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha uniós határt lépett az autó akkor szerepel a határőrök adatbázisában km állással együtt, csak magánemberként ahhoz sem nagyon férsz hozzá.
2012. jún. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én is szeretném tudni az autóm előéletét. Az a tervem, hogy ugye tudom ki volt a tulaj akitől vettem és már tudom, hogy kié volt előzőleg. Megpróbálom megkeresni és így tovább :)
2012. jún. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sehol.

Ha van szervizkönyv és márkaszervizben csinálták akkor ott rögzítik hogy adott óraállásnál mit csináltak, de erre elég kicsi a valószínűség.

2012. jún. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A kormány még csak most tervez létrehozni egy nyilvános adatbázist az óraállásokról! (Ma hallottam a hírekben.)
2012. jún. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!