Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gyakorlóórákra melyik autósisk...

Gyakorlóórákra melyik autósiskolát ajánlanátok Budapesten? Egyáltalán hol van ilyen lehetőség?

Figyelt kérdés
10 éve van jogsim, szerintem jól is vezetek, de Pesten még nem vezettem és félek is, mert nem ismerem a várost "autósszemmel". Szeretnék egy autósiskolában néhány órát venni, hogy a főbb útvonalakon végigmenjek egy oktatóval és egy kis rutint szerezzek a városban. Nincs olyan ismerősöm, akivel ezt meg tudnám tenni, ezért is marad ez a gyakorlási lehetőség. Évek óta Pesten dolgozom, de vidéken lakom, viszon hamarosan Pestre költözöm és nem lehetek továbbra is nyúl:)
2009. júl. 8. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Én itt tanultam vezetni. Zuglóban van az elmélet és a Kőbánya garázsban (troligarázs) a rutin pálya.

2009. júl. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És itt gyakorlóórák is vannak? Mert az nem minden autósiskolában van:( Van már jogosítványom, csak a pesti közlekedésben szeretnék rutint szerezni. Néztem a honalpjukat, de nem találtam erről semmit.
2009. júl. 8. 20:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Ha jól tudom akkor van. Érdemes felhívni az oktatót. Nissan Almera kocsival oktat.

2009. júl. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!