Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek? :D

Davii kérdése:

Milyen autót vegyek? :D

Figyelt kérdés

Sziasztok, tegnap kaptam meg a jogosítványt, és szeretnék valami igényes autót venni, szerencsére családi helyzeteim megengedik! Maximum 1 - 1,1 millióért szeretnék nézni autót!


Kevés fogyasztású, igényes, mehanikailag rendben lévő, motorilag erős autót! (100 lóerő felett legyen minimum


Mindegy hogy benzines vagy, dízel, csak ne egyen sokat, ha dízel akk egy 110Le felett azért legyen!


Eddig kiszemeltek: - Audi A6 2.5TDI (1999) | Alfa Romeo (vélemény?)| Suzuzki Swift (2005 feletti) | BMW 525TDS 1999 (erről érdekel a vélemény!)


Egyebeket írhattok, meg ezekről véleményt! :D



2012. jún. 29. 18:34
1 2
 1/15 anonim válasza:
subaru impreza:)
2012. jún. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

BMW-böl ne vegyél TDS-t.

Vegyél BMW E46 320d-t, azok nagyon jók és iszonyat sok fanatikus oldal van nagyon sok olcsó alkatrészekkel is és a fogyasztása városban 7 L ! Kényelmes, könnyű vezetni , nem szervizigényes és megy is faszán!

2012. jún. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

a swiftból 100 lóerő feletti kevés van 1 millióért meg még kevesebb. használtautó.hu-n ennyiért 16 db-ot találtam de abból 9 hitelátvállalással van.

én nekem az Alfával az ég világon semmi bajom. sőt :-) nem tudom kevés fogyasztás alatt mennyire gondolsz de az 1.6 twin spark motorok átlagban 7-8 litert esznek de mellé 120 lóerősek. mondjuk én a 2.0 literes Ts motor kb. egy literrel fogyaszt csak többet viszont 35 lóerővel erősebb.

és ilyen áron már nemcsak szépek de jó állapotúak is vannak.


[link]


[link]


[link]


az audiról és a BMW-ről nem tudok véleményt mondani mivel nem volt és valószínűleg nem is lesz ilyen autóm. nem vagyok egy nagy német autó rajongó nem azért mintha rosszak volnának csak egyszerűen nem az én világom.

2012. jún. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
*mondjuk én a 2.0 literes Ts motort ajánlanám (lemaradt a vége)
2012. jún. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%
Egy kezdőnek minek 100+ LE-s autó? :O főleg hátsókerekes... Olyan szép lesz megint látni a híradóban hogy X helyen egy KEZDŐ friss jogsis felcsavarodott a fára mert haverjainak akart bizonyítani... Először vegyél egy gyengébb benzinest és tanulj meg vezetni. Ezt használd 2-3 évig utána már talán vehetsz nagyobbat. Azért mert megvan a jogsid még nem tudsz vezetni. Kis fogyasztású erre nézel 2.5-ös V6-os Audit meg BMW-ket :D Alfa Romeo hát van tapasztalatom eddig mind a 2-ben motorcsere volt... Suzuki nem ebbe a kategóriába tartozik és még ronda is. Ha erős olcsó autót akarsz ott van az Opel Astra F GSI az 2000ccm-es és 150Le-s Vagy a családban van Audi A6-os 2.5-ös 180Le-s motorral hát azt mondom az nem kezdőnek való de ha bemered vállalni akkor vegyél azt mert szép és jól is megy. De ha mások vannak körülötted akkor ne nyomj padlógázt, mert az is hátsókerekes :D
2012. jún. 30. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Felcsavarodhat egy 60Le autóval is a fára, nem ezen múlik. Ha bolond, akkor kis teljesítményű autóval is tud problémát okozni. Kedves kérdező, első körben vegyél egy OLCSÓ tanuló autót, amit nem sajnálsz ha meghúzod/összetöröd.
2012. jún. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló: Az igaz, hogy egy olcsóbb kocsit nem sajnál az ember ha véletlenül meghúzza, de kérdés az, hogy mivel húzza meg az oldalát? Parkolásnál, egy másik kocsi oldalával együtt, vagy egy éppen nekidőlő biciklivel?
2012. jún. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ajánlanék egyet az Opel Vectra C -t abból is van 1.6, 1.8 ezek gyengébbek, de jók, a legoptimálisabb 2.2 (láncos motor nem szíjas mint a többi) benzin 7,5 l eszik átlagban, pályán 6,4l fogyasztás, fenntartás és erő szempontjából ez a legjobb, de van még 2.0 turbós 2,8 , 3,2 benzin dízelek 1,9 cdti , 2.2 dti , 2.0 dti , 3.0 cdti aszem ennyi, pl az enyémben bőr, xenon gyári, gyári hifi, lámpamosó, multi kormány , kétzónás digit klíma, tempomat, ülésfűtés, esőszenzor cd rádió, abs, asr, isofix, sport futómű, sport ülés stb. még reggelig lehetne sorolni az extrákat, ezekből is sokféle felszereltség van, de a lényeg olcsón fenntartható, és gyönyörű szép
2012. jún. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

"Milyen autót vegyek? :D

Sziasztok, tegnap kaptam meg a jogosítványt, és szeretnék valami igényes autót venni, szerencsére családi helyzeteim megengedik! Maximum 1 - 1,1 millióért

Kevés fogyasztású, igényes, mehanikailag rendben lévő, motorilag erős autót! (100 lóerő felett legyen minimum

Mindegy hogy benzines vagy, dízel, csak ne egyen sokat, ha dízel akk egy 110Le felett azért legyen!"

---->


Te friss jogsis májerkedő p*cs! Minek neked ilyen erős autó? Csak osztani tudom az előttem szólók véleményét! Ha karambolozni fogsz remélem másokat nem fogsz kinyírni! -.-"

2012. jún. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
miért egy 60 le suzukival nem lehet elütni valakit??? az is simán viszi a 130-140-et szóval egy idióta sofőr kezében azzal is súlyos balesetet lehet okozni. ha viszont normálisan,kultúráltan tud közlekedni akkor egy 130-150 le autóval sem fog balesetet okozni (legalábbis semmivel sem nagyobb rá az esély mint egy gyenge autóval)
2012. jún. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!