Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek munkába...

Milyen autót vegyek munkába járáshoz, ami megbízható, olcsó fenntartású, és meg is lehet vele jelenni,700. 000 körül,5 személyes/ajtós?

Figyelt kérdés

2012. jún. 29. 17:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
700.000-ért a megjelenés kizárva.
2012. jún. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Munkába járáshoz,5 személyest. Kézenfekvő...

Am ennyi pénzért egy öreg alsóközepet kapsz,amivel ugyan meg lehet jelenni,de sokat kell rá költeni.

2012. jún. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy kapok majd fikázást, de: Ha nincs különleges igényed, akkor Suzuki!

Igénytelen, olcsó a fenntartása/szervizigénye, keveset fogyaszt.

2012. jún. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem. Mit jelent az, hogy megjelenni? Szerinted egy használati tárgy - legyen az egy autó - más emberré tesz?

Szerintem nagyon nagy baj van az értékrendeddel!


Életem egy bizonyos szakaszában az Egyesült Államokban dolgoztam. Ott a kutyát sem érdekelte, hogy milyen autód van. A főnök egy lepukkant pick up-pal gördült be, a sima alkalmazottnak meg egy corvette-je volt. Semmit sem jelentett a kocsi, nem is kezelték státusz szimbólumként.Egy használati eszköz volt, semmi más.


Szerintem ez így helyes.

2012. jún. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
Toyota Carina
2012. jún. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Uccsó,teljesen igazad van,de a kérdező "meg akar jelenni"...XD
2012. jún. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

itt van pár autó amik azért még ma is kifejezetten szépnek mondhatóak bár a fenntartásuk nem annyi mint egy swiftnek.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



[link]

2012. jún. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:

Értem én azokat akik fel vannak háborodva, hogy az autó státuszszimbólum, de attól még ez a helyzet. Nyugat-Európában és nálunk is igen erősen befolyásolja egy ember megítélését, hogy milyen autóval jár, hogyan öltözködik, hol lakik stb. Negatív dolog az előítélet? Hát persze. Ez azonban nem változtat a lényegen.

Kérdező, a fent leírt tulajdonságokkal rendelkező autót én nem ismerek. A 700 000 Ft tényleg elég alacsony küszöb, ha valaki ilyen autót szeretne.

2012. jún. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nem vagyok felháborodva, konkrétan nem érdekel.
2012. jún. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
toyota carina, mazda 626, honda accord, volvo s40, benzines 1.gen audin A4, mondeo, vectra, ilyeneket kapsz ennyiért, persze nem fog mindenki téged csodálni h milyen penge a verda, de azért ezek már komolyabb autók
2012. jún. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!