Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért merül le a motorom...

Miért merül le a motorom akkumulátora?

Figyelt kérdés
Van 1 keeway hurricane motorom, és az egyik nap teljesen feltöltöttem az aksiját, utána mentem vele 10 km-t. 4 nap múlva akarom önindítóval beindítani, de nem indult, csak valamilyen furcsa hang jött, mintha elakarna indulni, de mégsem. A motoron nem hagytam semmit sem bekapcsolva. Lécci Segítsetek :/

2012. jún. 30. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Eddig nem volt ilyen problémád? Robogók nehezen indulnak több napi állás után akksiról. Azért azok az akksik elég picik, csodát nem szabad várni tőlük. Ha minden nap használják a motort, akkor az nem vész, mert tölti a robogó ahogy közlekedsz. Erre vannak tervezve. Nem pedig arra, hogy 4 napi állás után, ami alatt ők is sokat vesztenek a teljesítményükből, megforgassanak egy hideg motort, ráadásul még adják is hozzá a szikrát is. Szóval szerintem olyan angy gond nincsen. De majd jönnek okosabbak:)
2012. jún. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azért töltöttem föl teljesen mert már egyszer ugyanígy lemerült :D Azért köszi
2012. jún. 30. 12:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Az akksid kapacitás terén kihívásokkal küzd, cseréld ki egy újra!
2012. jún. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3 hete lett kicserélve... :/
2012. jún. 30. 13:23
 5/8 anonim válasza:
Lehet hogy a feszültségszabályzód ment meg, de egy rossz index relé is okozhatja.
2012. jún. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

most még egyszer megpróbáltam, betudtam rúgni, a kürt nem jó, nagyon halk, az index nem világít erősen, vadi új aksi.

Nem értem :/

2012. jún. 30. 14:24
 7/8 anonim válasza:
Hidd el hiába fogsz beletenni 10 új aksit akkor sem lesz jó mert valami az elektronikádban megment!! Hiába hajtogatod hogy új az aksid mert annak tuti semmi baja(kivéve akkor ha sokat állt a kereskedőnél a polcon) Érdemes lenne megnézetned egy villamosság szerelővel, mert lehet hogy csak egy 10 perces gondja van (pl 2 kábel összeér ami zárlatot okoz és leszívja az aksid) Nah sok sikert és széles utat!
2012. jún. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi, elfogom vinni
2012. jún. 30. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!