Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Fabia Combi 1,4 16V...

Skoda Fabia Combi 1,4 16V 2009-es 132000 km-el. Szerintetek megmerjem venni? Bár vezetett szervízkönyve van, de tartok a futott km nagyságától. Ha elromlik pénzünk nem lesz lecserélni. Tanács? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Amúgy egy karc nincs az autón, mintha most jött volna ki a szalonból....

#kilométer #autóvásárlás #skoda fabia kombi
2012. jún. 30. 15:12
 1/6 pagan ***** válasza:
miért nem vesztek inkább akkor már vw-t?én nem bízok a benne,most biztosan sokan fogják írni hogy jó autó meg így meg úgy,én nem így látom,sok embernek van körülöttem,és a legtöbben nincsenek vele megelégedve,főleg a 3 hengeressel de az érthető is
2012. jún. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyibe kerül? Egyrészt a Skoda Fábia egy rakás szar, főleg 1.4-es motorral, emellett tényleg baromi sok az a km. 3 éves autót bőven lehet kevesebb km-rel is találni. Nézz inkább H Astrát, vagy Passatot, Skoda Super B, ilyesmi. Rakás autó közül választhatsz, nem kell mindjárt az első eléd söpört koszt felszedni.
2012. jún. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az ára 1 600 000. A csalogató az benne, hogy van egy corsánk, amit 700 000-ért beszámítanak. De nagyon fontos, hogy jó legyen a kocsi és nagy, mert a feleségem babát vár, és az övé lenne.
2012. jún. 30. 17:06
 4/6 pagan ***** válasza:
1,6 milláért igazi autót kapsz,basszus ne vedd meg,egy corsát nem cserélnék el egy fabiára az is biztos
2012. jún. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kis köbcentis autóba ne legyen sok km. De A Fabia 1.4 az borzalmas! Nézzetek inkább Golf 4-est iszonyatosan megbízható autók még akár 250.000 km is!!!

Nézzetek 1.6-os Golf 4-et már 800.000 Ft-ért olyat veszel ,hogy még a szomszédok is megirigyelik.

2012. jún. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző hozzászóló vagyok, plusz még marad egy csomó pénzetek ha esetleg lesz valami baja.. és a törésteszten sem volt rossz.
2012. jún. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!