Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez mennyire normális fékbetét...

Ez mennyire normális fékbetét csere után?

Figyelt kérdés

Tegnap elvittem szerelőhöz a kocsit, kicserélte a betéteket, aztán annyit autóztam vele csak, hogy a féket próbálgattam.

Ugye a csere előtt állandóan volt az az éles fémes hang, most már nincs minden fékezésnél hosszan csak hébe-hóba egy pillanatra hallom.

Ez normális, hogy még mindig van?


Kössz előre is a válaszoka!


2012. júl. 1. 11:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Jah egyébként az egyik betét nem is volt csak félig megkopva, a másikon is volt még azért egy pár mili.
2012. júl. 1. 11:03
 2/6 anonim ***** válasza:
az azért is csikorog mert a fékbetétben vannak valami fémes dolgok is, nekem az új autóban is csikorgott és megkérdeztem szervízben, azt mondták hogy majd elkopik az a rész és akkor majd nem csikorog, mert valami szemcsékkel van teli és azért csikorog
2012. júl. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A hang az normális lehet, de viszont az hogy az egyiken csak pár mm volt, a másik meg elég vastag, az valószínű amiatt van, hogy a féknyereg be volt szorulva. Arra kérdezz rá esetleg, hogy megjáratta-e. És remélem összesen 4db fékbetét van nálad. Ezzel azt akarom mondani, hogy ugye mindkét oldalt cserélve lett?! Ugyanis Tilos csak az egyik felén cserélni.
2012. júl. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, 4 darab fékbetétet cserélt.

A kopás pedig úgy volt, h a bal oldali pár az elég kopott volt, aztán a jobb oldali csak félig, tehát egy párra vonatkozott, amit írtam, nem pedig az, h egy pár fékbetéten belül az egyik kopott másik nem.

Szál gondolom egyiket cserélték...

2012. júl. 1. 13:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy lehet hogy a nyereg van/volt beszorulva. Igazából ugye kérdeztem, hogy remélem párba lett cserélve, de ha újat veszel akkor máshogy nem is lehet. Tehát valószínű, hogy előzőleg is párba volt cserélve. No mindegy. Te tudod. Csak rákérdeznék, nehogy hamarabb kelljen cserélni ezt a szettet is..
2012. júl. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Okké, de lehet mivel használtan vettem, h a paraszt megvette a 4et de csak kettőt cserélt, mert h a másik nem volt annyira megkopva aztán spórolt....

Kössz!

2012. júl. 1. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!