Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerdán lesz a forgalmi...

Szerdán lesz a forgalmi vizsgám, és az oktatóm semmit nem mondott, hogy mit kell mondani az elején? Miket kell megvizsgálni az autón? És neten olvastam, hogy van fékpróba, az kell?

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha már forgalmi vizsgára mész. akkor valószínű hogy már tudni kéne hogy a kötelező napi indulás előtti teendők vannak. Persze nem minden oktató vagy vizsgabiztos kéri. Indulás előtt ha kéri az vizsgabiztos akkor gyorsan végig nézed,aztán indulás. Fékpróba pedig úgy működik,hogy beültök az autóba 1-be kapcsolsz majd kicsit elindulsz aztán elkiabálod magad hogy FÉKPRÓBA! majd hirtelen vészfékezel.
2012. júl. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A mit kell mondani az elején: "jó napot kívánok. xy vagyok"


A fékpróbát nekem úgy mondták, hogy elindulsz és óvatosan (nem satuzva) fékezel, majd közlöd, hogy "a fék megfelelően működik".

2012. júl. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nehogy úgy csináld hogy ha a vizsgabiztos nem kéri külön hogy vizsgáld át a kocsit akkor nem nézed át mert a végén még ezért buktat meg. te kezd el átnézni ahogy tanultad aztán ha esetleg szól hogy nem kell akkor ne csináld (bár még itt is fennáll az a lehetőség hogy csak megszívat mint pl. amikor bevezet egy behajtani tilos utcába)

fékpróba az kell. elindulsz majd pár méter múlva határozottabban rálépsz a fékre,és szólsz hogy a fék megfelelően működik.

ebből a szempontból kár volt megszüntetni a rutinvizsgát mert ott legalább szereztél egy kis tapasztatlatot vizsgázásból.

2012. júl. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!