Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdő motorosnak (18 éves)...

Kezdő motorosnak (18 éves) Honda NSR 125R?

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 19:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Jó gép az. Mz-ről ültem át rá, tartogatott meglepetést. Csak azért próbáld az elején visszafogni magad vele.
2012. júl. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha nem hülyegyerekeskedsz vele jó lesz. Ha meg igen akkor úgyse lesz meg sokáig.
2012. júl. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Kezdő motorosnak honda nsr?

Én ezt kezdő mocisnak inkább nem ajánlanám,max egy kezdő szervizesnek.

Ha már kezdő motoros vagy és van jogsid mondjuk korlátoltra akkor ez is megteszi,de akkor tanuld meg hogy ne tépd a száját és feleslegesen ne kuplungolj.használd normálisan,ne száguldozz mert akkor többet fogyaszt és több mint valószínű a havonta dugó csere fúrással is a pörgeted.

Én ajánlom hogy vegyél valami 4 üteműt mert a 2 ütemüvel sok a probléma és az útközben is jobban tönkremennek.Ez alól kivételek az mz-ék és a simsonok ,meg a többi szocimocik :)

2012. júl. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Az MZ megbízható, az NSR meg lerobban. Na hagyjukmár. Még viccnek is rossz.


Volt ETZ-m ,meg Honda CR250-em is, az ETZ-vel átlag 70-80km-t lehetett megtenni két lerobbanás között, a CR250-be meg beleraktam másfél hónap alatt 800km-t anélkül hogy hozzá kellett volna nyúlnom.

2012. júl. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Mr. Flash!


Írtam egy rohadt szóval is, hogy az MZ megbízható, a Honda meg lerobban? A meglepetést arra írtam, hogy erős, és ha odahúzod neki, akkor rohadtmód meg tud indulni. És pont ezért is óvatosan vele. Az Mz-mel meg lementem 3000 km-t probléma nélkül.

2012. júl. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem neked szólt, hanem a hármas kollégának. :)
2012. júl. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem kell neki orrba szájba húzni a fülét, és nem lesz annak semmi baja egy jó ideig ha normálisan karbantartod.


Egyik barátomnak van egy Cagiva Mito-ja, ugye a legmegbízhatatlanabb motornak mondják. Másfél éve használja anélkül hogy meg kellet volna bontani a motort. Néha meghúzza neki, csak hogy érezze a törődést, de nem eszetlenkedik vele.


Normális karbantartás, normális használat. Ennyi a titka minden járműnek.

2012. júl. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Akkor bocsánatot kérek, azt hittem, hogy nekem céloztad. :)
2012. júl. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
NSR nagyon jó kis gép, de itt nálunk kb minden villanykaróra jutott egy Hondás, vigyázni kell vele, mert ahhoz képest, hogy egy kis zümmögő, piszokul megy.
2012. júl. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az mz vel csak akkor van baj ha nem tartják jól karban és nem úgy használják ahogy kell.Vagy rossz csúzlit vettél eleve Mr!
2012. júl. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!