Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdő motorosnak (18 éves)...

Kezdő motorosnak (18 éves) Honda NSR 125R?

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 19:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nemtudom, mikor megvettem anno azzal kezdtem hogy szétszed-elmos-ami kopott az csere, rendes olajat kapott, nem volt állandóan nyelezve, teljesen fel lett újítva az elektromos rendszer, és mégis.


Repsol olajjal használtam , nem volt rajta kókány megoldás, viszont ennek ellenére állandóan elromlott. Lehet hogy kifogtam egy pénteki darabot, de nincsenek jó emlékeim róla.

2012. júl. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem rosszindulatból ,de mivel ragadtál le vele mindig?

gyújtással?

2012. júl. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
hey mr furkó énazt azért megnézném hogy te hogy mentél le a cr el 800 km-t!meg milyen elmeháborodott számolja a kilómétereket egy versenycrossmotoron? ezért van az össze cross szétbaszva magyarországon!!
2012. júl. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#12: Az is volt, gyújtás, állandóan eltűnő alapjárat, plusz némi parajelenség, ugyanis nem volt jó, szétszedtem, hibát nem találtam, összeraktam, és működött.


#nevemsemmi: Attól hogy Te nem számolod más még számolhatja.

Plusz nem versenyre használtam, egy szezont volt nálam, és tudom hogy mikor hova mentem vele. 10évre visszamenőleg meg tudom mondani mikor mivel hova mentem (nyilván nem napra pontosan, és 100m-es pontossággal, mielőtt belekötnél).

És ez nem volt szétb*szva, ugyanis allergiás vagyok rá hogy jól működő gép legyen alattam.

2012. júl. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Parajelenség :) Az kb olyan mikor tartalékra kell átállítani a benzincsapot és ha a nyál alja piszkos az is okoz érdekességeket.
2012. júl. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

akkor gondolom az hogy odafigyeltél rá az azt jelenti hogy motorozásonként mostad a légszűrőt 5 óránknt cserélrél olajat és és max 50 óránként dugót ugyanis egy kroszmotornál ez az odafigyelés!!!


18 évesen jó az nsr a kétkörlámpással eléggé sok sok gondunk volt de lehet hogy sikerült kifognunk egy olyan darabot amelyre odafigyelt a a gazdája :D de az utánna lévő szeriát nagyon sokáig használta a haverom mindenféle hiba nélkül először biztos erős lesz de meg lehet szokni!

2012. júl. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!