Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda shadow 125, yamaha...

Honda shadow 125, yamaha dragstar 125, vagy yamahaa virago 125 lenne a legjobb kezdő motorosnak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem a Dragstar jön be
2011. máj. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Külsőre nekem is az tettszett a legjobban, de asszem a honda 1-2 lőerővel többre képes.
2011. máj. 2. 21:10
 3/7 anonim ***** válasza:
A Honda is még jól néz ki, de a Virago már nem az esetem :D
2011. máj. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze, én sem szeretnék azt, de kénytelen leszek beérni azzal, ha nem lesz elég pénzem a másik kettőre. Ahhoz képest, hogy milyen kis vasak, elég nagy áruk van...
2011. máj. 3. 18:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezek mind megbízható gépek és LE-re hajtani ezeknél nem érdemes.. az a 1-2 LE-t észre sem veszed ilyen gépeknél elhiheted...!
2011. máj. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Esetleg a CBF 125-öt nézd meg. Olcsóbb, mint az általad felírt 3, nagyobb nyomaték, 11,4LE. Igaz, hogy nem chopper, de jó kis gép.
2011. máj. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 SEpi455 válasza:
100%
nekem van egy 125-ös dragstarom ami csodálatos de a 10kw teljesítménnyel nem lehet versenyezni,persze ebben a kategóriában nem is ez a lényeg de idővel mindenki belátja hogy ez lófaszt se ér gyorsulás se se nyomaték 110 a vége ott már halálán van szegény... azt gondolom hogy érdemes ilyet venni és megbízható, kényelmes és szép is és a hangja is gyönyörű, de azt ajánlom aki kezdő és még mondjuk fél is a motorozástól akkor is vegyen egy 600-asat ha van jogsija, természetesen cruiser-chooper kategóriában mert sportmotoroknál egy 600asból kijön több mint 100 ló és nem azzal kell kezdeni a motoros pályafutást de a 650-es dragstar pl 40 ló és azzal se kerül fe a motoros a fára az első kanyarban, viszont már bőven ki tudja elégíteni az igényeket akár hosszú távra is..
2013. máj. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!