Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha R6, Suzuki GSXR 600...

Yamaha R6, Suzuki GSXR 600 vagy Honda CBR 600 RR?

Figyelt kérdés
Jövő szezonban tervezem megvenni az első speed motorom. Érdekelne hogy a 3 közül melyiket ajánlanátok leginkább. Nem annyira értek a nagy motorokhoz, eddig csak robogóim voltak. Melyik a legmegbízhatób, Legerősebb, legjobb? Indoklást is kérnék ha lehet :) Előre is köszönöm a segítséget

2012. júl. 3. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindhárom gépet vezettem az egyiket típust pedig birtoklom is. ( Több évjáratot is kirpóbáltam)

Egyet mindjárt az elején ki lehet jelenteni: átlagos képességű pilóta ( mint én pl ) nem tudja kimotorozni közúton egyik motort sem ( pályán sem). Nem igazán van különbség a gépek között az egyszerű földi halandónak. Annyi hátrányt talán szenved a suzuki, hogy ABSt nem szerelnek jelenleg a GSXR sorozatra.

Egyik sem rosszabb vagy jobb a másiknál, teljesen egyéntől függ a választás ( meg persze pénztárcától ).

Mindegyik gyártónak van magyarországi képviselete és tudomásom szerint tesztflottájuk is van ( honda tesztkaraván és suzuki teszt nap van, yamaháról hirtelen nem hallottam ). Én mindenképp azt javasolnám, hogy próbáld ki mindegyik gépet és azután döntsd. Azt vedd meg amit te érzel a legjobbnak.

2012. júl. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Természetesen úgy adtam a választ, hogy az értékelésnél közös évjáratban gondolkodtam.
2012. júl. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Az árakat tekintve melyik a legolcsóbb? a yamahának nem találom az új árát. Használtat szeretnék venni csak érdekelne hogy az új áruk mennyiben tér el
2012. júl. 3. 13:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Kawa ZX 636 R! Legbolondabb és egyben a legszebb!
2012. júl. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Honda CBR 600 RR ;-)
2012. júl. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Nomád74 ***** válasza:
CSak suzuki de inkább 750 a többi csak egy lepkefingal jobb mit az olasz csodaszarok
2013. nov. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!