Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motort akarok venni?

Motort akarok venni?

Figyelt kérdés
Sziasztok venni akarok egy kawasaki ninja 250 est, de még semmi jogsim nincs meg még csak biciklin ültem. Elég, ha megcsinálom a jogsit és veszek? vagy előtte érdemes kissebbel kezdeni? pl megtanulni dönteni simsonnal vagy nemtudom nem értek hozzá. Gta vice citybe is mindig motor-ral megyek és ott megy is! xd

2012. júl. 3. 15:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

én meg need for speed-ben döntögetem a rekordokat sorra mégsem ülök be egy 600 lóerős autóba.


szerintem előbb valami kisebbel kéne kezdeni.

2012. júl. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Aztán egy GTA-szerű játéknak sok köze van a valódi motorozáshoz... :P


Venni vehetsz akárhány évesen, közúton vezetni meg a jogsival (A korl. ha teljesítmény/tömeg alapján belefér, vagy A korlátlan) vezetheted. A motorozás a "döntésen" kívül elég sokmindenből áll, mondjuk nem árt tudni rendesen fékezni, közlekedni, ilyenek... Mielőtt beiratkozol tanfolyamra legalább valami elzárt betonon menj 1-2 kört, hogy ráérezz milyen.

2012. júl. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Bazzeg xD semmi köze a BICIKLINEK a motorhoz xDD sírok :'D..


1. Csináld meg a jogsit. ( legalább 2 hónap)

2. Azután gondolkozzál a motorról.

2012. júl. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. júl. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha a Vice City-be megy akkor mindenhol megy!!!


Nyugodtan vegyél 12-es Ninját, a 250-es gyerekeknek való, meg b.uziknak. Egy feltuningolt 340-es is megy. Nehogymár 100-zal akarsz menni a faluba, ne légy má csíra!!!

2012. júl. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Csak arra vigyázz hogy majd élőbe az S-t csak finoman nyomd ha fékezni akarsz. Nehogy elcsússz XD

Meg a W-t is, nehogy nyomj egy hátra szaltót. Persze A-val és D-vel is finomabban kell, de az tényleg hasonlít a bicajozáshoz :)


Am meg ha van hozzá egy kis érzéked akkor simán menni fog. Ha meg nem vagy hülye akkor meg nem fogsz az első kanyarban felkenődni egy fára se.

2012. júl. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D 18 éves vagyok a gta-s az csak poén volt, de mondjuk igaz is xd
2012. júl. 3. 20:09
 8/15 A kérdező kommentje:
Amúgy kocsira megvan már a jogsim :D azt nem is írtam, de nem akarok 50 es gyorsaságit venni nem olyan jók inkább simsonban gondolkodok :D
2012. júl. 3. 20:11
 9/15 TOMAtm ***** válasza:

250es kawa kicsit drága sztem,inkább vegyél -ha rám hallgatsz - egy 25Kwosított 500ast,vagy 650est(persze csak ha szeretnél motorozni).azt majd ha megy a dolog visszalakítatthatod akár 50-80 lóerősre is mindenféle gond nélkül.így megspórolsz egy halom pénzt,amit a sok hülyeségre kell fizetni ha másikra cserélnéd a motort.hátránya h ha összetöröd akkor egy 650est törsz pl ami le van folytva.ergó drága az alkatrész.

De am nem kell parázni én is 650est vettem elsőnek úgy h nem ültem még bicajon sem évek óta.egyszerűen nem szabad h elszálljanak veled a lóerők és nincs gond.

2012. júl. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

* húh micsoda poén, mekkorát szakadtam..


erre a motorra már külön jogsi (A kategória) kell..

2012. júl. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!