Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi az ideális üzemanyag...

Mi az ideális üzemanyag keverési arány egy crossmotornál?

Figyelt kérdés

Egy KTM exc 125-ösről lenne szó, power szelepes, úgy 35 és 40 LE között saccolom. Mi lenne az ideális keverési arány benzin-olaj szempontból?

A hülyeségektől kíméljetek!!



2012. júl. 5. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyárilag 1:60-as ha jól tévedek, de én 1:50-essel használtam. Normális olajat rakj bele, ne az Arol 2T kategóriát, az a lényeg.
2012. júl. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1:60 és amugy 44 lovas
2012. júl. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1:50, de 1:6 is jó még, de ha 1:6-tól többet keversz az szennyezi a levegőt és károsíthatja a motort.
2012. júl. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

És ha nem keverek bele olajat az nagy károkat tud okozni?

Gondolom nem tesz nagyon jót neki.De úgy hogy van benne még egy fél tank benzin olajjal és még rátöltök benzint de olajat nem azzal még mehetek, nem?

2012. júl. 9. 11:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, elmegy olaj nélkül is, főleg ebben a 40fokban. Ne legyél hülye, szerezz bele olajat, vagy ne menj vele.
2012. júl. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nah ilyen emberek vesznek crossmotort! söt szerintem engedd le a váltóolajat is! az is minek meg a fékolajat se hagyd ki!
2012. aug. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
xd
2014. nov. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!