Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Átvertek a szervizben, ilyenko...

Átvertek a szervizben, ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Bevittem az autót javítani egy azt hittem "rendes" szervizbe, tehát nem ilyen lepukkant helyre. Idősebb autóm van (20éves)tudom hogy nem fiatal, azért szeretném rendbe hozatni. Bevittem bevizsgálták azt mondták 100.000.-ft a javítattása teljes motor felújítás olaj karter hengerfej tömítések, szimeringek, kikell venni a motort belőle.. stb. Otthagytam hogy megjavítsák, pár napra rá mentem érte, megnéztem de mivel 23 éves lány vagyok nem igazán értek úgy hozzá, kifizettem haza hoztam, majd itthon megnézte egy hozzáértő és azt mondta, hogy hozzá se lett nyúlva, nem lett leszedve róla semmi és ugyan úgy minden baja van mint mikor bevittem. Felhívtam a szervizt és mondták hogy vigyem vissza. Most hogyan tovább?? Mi a teendő ilyen esetben? Nagyon megköszönném a segítséget azért 100.000ft a mai világban elég sok pénz pláne tanulóként!

2012. júl. 6. 12:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Valami papír nincs róla? Hogy elvégezték a teljes felújítást stb, milyen alkatrészeket cseréltek.

Ezzel szerintem lehetne kezdeni vele valami a rendőrségen vagy valahol. Papír van róla, hogy megcsinálták, leellenőriztetni 1-2 dolgot a motoron és kiderülne, hogy lóf@szt se csináltak. Szerintem ekkor már követelhetnéd vissza a pénzed.

Gondolom én :) De szerintem a fogyasztóvédelmet hívd fel mindenképp.

2012. júl. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ez durva.. :(

Miért nem kisért el vmi fiú ismerősöd? őt már nemhiszem h átmernék verni mégha nemis ért hozzá mert gondolják h esetleg érthet.

2012. júl. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Soha ne hagyd ott az autót a szervízben!

ha kell legyél mellettük 8 órát de győződj meg róla hogy megcsinálják a munkát!

2012. júl. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Adjanak róla papírt hogy mi az,amit kicseréltek benne,illetve mit javítottak stb,és ekkor lesz valami a kezedben !

Ha nem akarnak adni erről,akkor adják vissza a pénzedet.

Remélem valami nyugtát csak kaptál arról hogy odaadtad nekik a pénzt mert ha nem, akkor elég gáz a helyzeted...

2012. júl. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"és ugyan úgy minden baja van mint mikor bevittem."


Már ne haragudj, de gondolom volt valami olyan gondja ami miatt bevitted, nem csak úgy, hogy "áá, itt van egy szervíz, ugorjunk be". Ez a hiba elmúlt, vagy sem? Egy 20 éves autón, ha tropa akkor hiába újítják fel a motort 100 ezerért, lehet, hogy a fék meg elektornika még ugyanúgy egy fosch marad. Szóval több lehetőség van:

1) A hozzáértő aki szervíz után megnézte annyira nem is hozzáértő és hülyeséget beszélt.

2) A szervíz volt a hunyó. Vagy nem cseréltek ki mindent vagy tényleg hozzá sem nyúltak az autóhoz.

3) Az autó szervízelve lett, ám bontott alkatrészeket raktak be, aminek ugyanúgy előjött a baja.

2012. júl. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 davii válasza:
Perelj
2012. júl. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!