Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezek közül melyiket vennétek?

Ezek közül melyiket vennétek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


2012. júl. 7. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Magamnak egyiket se. De ha már választani kell akkor a piros polo (mert van klíma és tovább érvényes a műszakija) Bár nem tudom hogy a klímát mennyire bírja elhajtani egy ilyen 50 lóerős ketyere. Az ilyen kis motorokat nagyon vissza tudja fogni. Inkább nagyobb motorral venném. Ha számít a fogyasztás akkor pedig dízelt.
2012. júl. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

polo-t

de ajánlom hogy nézz körül az Opelek közt is.

2012. júl. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kicsi a világ, a 206-osnak történetesen ismerem a tulaját, érdemes megnézni, nem zsákbamacska. A többi is normális állapotúnak tűnik, de azokról többet sajnos nem tudok elmondani.
2012. júl. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A piros klímás polo-t. Elbírja az. Meg kell szokni és kész.
2012. júl. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A pug az biztosan női tulajjal rendelkezik, kuplungot jobban megnézném. Annak ellenére én ezt ajánlanám.

A piros polo és a renault szörnyű, sofnituning meg munkáspóló üléskárpit a polon. Van fantázia. A renault meg csak simán lelakott. A fehér 3 ajtós polo meg nagyon kicsinek tűnik, szerintem kisebb, mint a 206-os.

Mellesleg az 1.1-es motor helyett lehet néznék inkább 1.4-est, mivel az jobban mozgatja a kasztnit és nem kér sokkal többet, mert ugye azt már nem kell annyira pörgetni, hogy szedje a lábát.

2012. júl. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2003 1.0 Swiftet cserélném le, szóval tökéletes lenne az 1.1 ill. 1.2-es autó. Nem megy olyan jól sajnos, hogy 1.4-esre cseréljem.
2012. júl. 7. 22:06
 7/10 anonim ***** válasza:
A Swift súlya viszont minimális ezekhez az autókhoz képest, erőben meg kb. ugyanannyit tud a motor, egyáltalán nem biztos, hogy ezek az autók dinamikusabbak mint a te Swifted. Persze ettől még nem rosszak, de ne várj nagy előrelépést.
2012. júl. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
a suzukit a biztonsága miatt adtam el
2012. júl. 7. 22:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Az 1.0-ás Swift 53 lóerős a 850 kilós kis súlyához, a Polo viszont csak 50 a 982 kilójához. Ezen kívül a Swift kis virsligumijaihoz képest itt jóval szélesebbek a gumik, ami jó a tapadásnak, de több erőfeszítésébe kerül a motornak. Gondolj a versenybiciklire és mountain bikera. Melyiket is könnyebb tekerni? Szóval még annyira se lesz dinamikus mint a Swift, pláne ha bekapcsolod a klímát...
2012. júl. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ha biztonság szerint nézzük akkor a Clio vagy a Peugeot közül kéne választani. legalábbis a papírforma szerint.


[link]


[link]


[link]


de amúgy nagy ütközésnél ugyanúgy meg lehet halni egy 206-ban is mint egy swift-ben. én már kiszálltam egy pár kisebb és 2 nagyobb karambolból egy régi Swiftből.

szóval én nem cserélnék le egy amúgy jó állapotú (legalábbis nem írtad hogy rossz lenne) Suzukit ezek közül egyikre sem.

2012. júl. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!