Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Végre valahára meglett a lé a...

Végre valahára meglett a lé a várva várt Thunderace-re, de valami mégsem kóser. Többi lent (? )

Figyelt kérdés

Megvettem végre valahára a Thunderace-t.nagyjából 1 éve gyűjtök és most össze gyűlt a 4 kiló rá.Megvettem,mászkálok vele ide-oda,persze csak nagyon lassan,óvatosan,mert ezen tanulok motorozni,életem első motorja.Mindenki azt mondja,hogy nagy,de ár/értés arányban verhetetlennek bizonyult.Minek vennék egy 50-es Simo-t 1 kiloért,ha ez 1002 köbcenti és "csak" 4-szer annyi.

Az igazi kérdésem pedig az,hogy nagyon sokan azt mondják,hogy csak jaszkarizni vettem.Mi a fene az a jaszkarizás?



#Yamaha #ágaskodás #Yzr #Thunderace #motoör #kackiás #fetrengeni a kanyarban
2012. júl. 9. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Hej, de komoly gondjaid vannak...

Egyébként ajánlom ezt:

[link]

Az első találatnál megkapod a megfelelő definíciót Palikával és Dzsúlióval.

2012. júl. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

jaszkarizás: villogás, magamutogatás, játszani a f@szagyereket stb.


ha is van rá a jogsid és a motorozás nem abban merül ki nálad hogy városban kiemeled egykerékre és úgy mész mint a meszes akkor nem mondanám jaszkarizásnak.

2012. júl. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nincs is jogsim,de 50-60-nál többet amúgy sem merek menni még.


Köszi a linket.

2012. júl. 9. 16:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Sok rendőrrel való találkozást kívánok:D Arra még nem gondoltál, hogy ők is nézik ezt az oldalt? Így erősen megkönnyítetted a szervek dolgát:D

Miért nem jogsit csináltál előbb? Jó lenne, ha nem más ember élete árán tanulnád meg, hogy kanyarban pl nem fékezünk, főleg nem a hátsó kereket. És ez csak egy dolog sok közül...

2012. júl. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Helyes, menj szépen igy még legalább 1-2 hónapig, aztán utána mehetsz 70-nel. Havonta vidd fel a sebességhatárt 10-el, Igen, kb 2 év múlva próbáld ki a motor végsebességét. Ha igy csinálod, akkor nem leszel az a tipikus sokeszü aki friss jogsival rögtön ráül az erős gépre és meghal. És akkor jaszkarizással se fognak vádolni.
2012. júl. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet lepontozni de én 4 kilóból előszőr letettem volna a jogsit és vettem volna egy olcsóbb gépet megtanultam volna motorozni normálisan. Utána egy ilyen gépet. Lehet hogy 1-2 hónapig 50-60 al jársz de egyre bátrabb leszel és lehet hogy egy ilyen jaszkarizásod alkalmával kivasalsz valakit. Ha az én családtagom lenne az lehet hogy még a mentőautóban is ütnélek. Nem feltételezem hogy te ilyen vagy de ilyen teljesítményű motornál 100 ból 1 aki megtudja állni hogy ne használja ki az adott teljesítményt. Remélem te vagy az az 1 de ez a jogsi nélküli dolog akkoris felkurja az agyam.
2012. júl. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, remélem, hogy amikor megölöd magad, másnak nem fog baja esni.
2012. júl. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!