Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen dolgok romlanak el...

Milyen dolgok romlanak el sűrűn az Alfa Romeo 156-nal? Es mire vigyazzak leginkabb?

Figyelt kérdés
Nemreg vettem egyet,99-es,1.6 TS,Ausztriabol vettem.Szerelom szerint nagyon megvigyazott auto.Megvolt a szokasos vezermuszijcsere,olajcsere,stb,emellett atnezettem,azt mondtak nagyon jo allapotban van,ha vigyazok ra en is,nem lesz baj.A fogyasztasaval is meg vagyok elegedve,miota megvettem,szamoltam es 8-9 liternel nem evett tobbet.Mire figyeljek majd oda,mire vigyazzak vele jobban,es mi romlik naluk jobban?Azoktol kerdezem akiknek van,nem azoktol akiknek ''szomjedjuknak'' van pld.
2012. júl. 13. 08:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Hogy mi romlik el nala gyakrabban???A megvigyazott auton nem tudom mi nem ertheto,hisz vannak olyan autok,amelyek mar egyenlok egy ronccsal,mert gazdajuk egyaltalan nem vigyazott ra,es vannak a megkimeltebb autok,amelyre gazdajuk vigyazott,es pl nem gazolt at minden godron.Ez pelda.Ezt egy jobb szerelo azert mar teny hogy meg tudja allapitani,hogy szethajszolt autorol van szo vagy megkimeltebbrol.
2012. júl. 13. 08:31
 2/4 anonim ***** válasza:

ja, hogy a surjebben az sűrűbben?

és a megvigyázott meg megkímélt?....

2012. júl. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

kapjon gyár által előírt Selénia olajat, mindig minőségi alkatrészt vegyél bele, és szeresd.

www.alfaamore.hu

2012. júl. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A híresztelésekkel ellentétben ez egy igen jó autó és ha törődsz vele nem is fog otthagyni az út szélén.

Arra viszont vigyázz hogy a futómű nem kedveli ezeket a szar utakat tehát a kátyúkat ha tudod kerüld és földúton se nagyon használd.

amúgy kb. ugyanazokra kell vigyázni mint minden más autónál: hidegen ne pörgesd a motort, olajakat, szűrőket időben cseréld stb.

Ahogy az előző is írta érdemes beregisztrálni az Alfa Amore.hu oldalra. teljesen ingyenes, rengeteg Alfás regisztrált már és a fórumokon szinte alig tudsz olyan kérdést feltenni az autóval kapcsolatban amire valaki ne tudná a választ.

2012. júl. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!