Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket vennétek és miért?...

Melyiket vennétek és miért? Daewoo kalos 1.2 72hp, vagy 1.4 83hp motorral vagy suzuki ignis 1.3 94hp melyik menyit eszik városba és menyire strapa birok?

Figyelt kérdés

2012. júl. 14. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Én személy szerint egyiket se, de viszont javaslom, hogy tanulj meg írni!
2012. júl. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Ne a helyesírással foglalkozz már! Szerintem érthető volt a kérdés így is! ;)

Amúgy a Suzukit, mert strapabíró és olcsóbb hozzá az alkatrész. Városba olyan 6,5 Liter körül fogyaszt!

2012. júl. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem meg Daewoo Kalos 1.4. Nekünk is az van, vagyis már nekünk Chevrolet jel van rajta, de ugyan az az egész csak a jel más. Az 1.2-es motor kicsi és ugyan annyit eszik (vagy még többet) mint egy 1.4-es és az könnyebben elbírja az autó súlyát, mert erősebb a motor. Ha pedig tudsz, akkor a Kalosból is az SX változatot vedd meg. 11LE-vel nagyobb :) Én is azt szeretném most megvenni. Suzukit semmiféleképp ne vegyél. Sokkal szarabb, mint a Daewoo. Saját tapasztalat. 80 Km/H-nál rommá törik az autó, és maradjunk annyiban, szerintem senki nem szeretne ott maradni...Suzuki az egy okádék!!!!!!! Az nem autó :D
2012. aug. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

7-14-15:19


Te is igazán megtanulhatnál írni!! Nincs olyan, hogy DE VISZONT, csak DE vagy VISZONT. Egyszerre nem lehet használni a kettőt! Nagy magyar zseni -.-

2012. aug. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A suzuki igenis jo auto barki barmit mond csak tankolsz es mesz igenytelen biztonsagi szempontbol az ujjabb tipusokat ajanlom
2012. aug. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
DAEWOO- suzuki papírautó nem ér semmit,daewoo gyors!
2012. aug. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!