Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemesebb lenne Volkswagen...

Érdemesebb lenne Volkswagen szakszervízbe vinni?

Figyelt kérdés
Elromlott az egyik elektromos ablakemelő, elvittem egy márkafüggetlen szervízbe, ott azt mondták most nem tudják megcsinálni, mert rendelni kell az alkatrészt, ami - a nyári szabadságolások miatt is - három hét(?!). A VW-knek állítólag gyengéjük az elektronika, érdemesebb lenne szakszervízbe vinni? Vagy az sem gyorsabb/jobb a megoldás?

2012. júl. 17. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:

nekünk is vw -nk van ,

mi mindig a vw szervízbe visszük az autót,sose bántuk meg,neked is csak ajánlani tudom őket,

az legalább jó ,amit ők csinálnak meg

2012. júl. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
én óva intenélek a márkaszervíztől
2012. júl. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem javaslom! Hat évig hordtam a Passat-omat márkaszervízbe. A hetedik évben elkezdtek jönni a korából fakadó teljesen normális problémák. Képtelenek voltak hibát megtalálni, ha igen, mindent cserélni akartak azonnal, természetesen százezrekért. A biztosítékot az verte ki, amikor az egy év alatt összesen kb.800.000 Ft-os szervizeket követően azt mondták, hogy inkább vegyek új autót!!! Ismerőseim rábeszélésére megváltam a márkaszervíztől, és verem a fejemet a falba, hogy nem tettem meg előbb!
2012. júl. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ugye ugye :S :)
2012. júl. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!