Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlotok első...

Milyen autót ajánlotok első kocsinak?

Figyelt kérdés
Használtan venném. Ja és pasi vagyok, de nem akarok ilyen leültetett tuning szarozást, szerintem az gyerekes, max hangcuccot teszek bele hogy tudjam hangosan, tiszta hangzással tolni a metalcore-t..

2012. júl. 18. 11:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mennyit szánnál rá? Van 80ezeré lada de 20milláért is használt kocsi.
2012. júl. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát, 500 max 600 ezret szerintem, annyit összetudnék szedni fél év alatt.
2012. júl. 18. 12:00
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem előbb legyen meg a lóvé, aztán majd amennyi van, abból kell kikalkulálni, hogy mia legjpbb választás, de azt nem garantálom hogy az üvöltő metálkóróddal nem kuncognak meg ugyanúgy...:D
2012. júl. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
az engem nem érdekel ki kuncog és ki nem, csak én tudjam hallgatni :)
2012. júl. 18. 19:55
 5/11 anonim ***** válasza:
Daewoo tico ;) van benne 2x15w hangfal az elég??? :D
2012. júl. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Komoly kérdés volt, komoly választ is várok, ha ilyennel nem tudsz szolgálni, akkor menj és add a hülyeségeid másnak aki értékeli is :)
2012. júl. 18. 21:41
 7/11 anonim ***** válasza:

Általában első autónak általában ilyen lestrapált 20 éves 1-2 százezres roncsokat szoktak ajánlgatni, azzal a jelszóval, hogy úgyis összetöröd majd.

Én ezzel nem értek egyet. Persze nyilván függ az ember személyiségétől és vezetési stílusától is, de ha az elején odafigyelsz és a szokásosnál is óvatosan mész, akkor valószínűleg nem lesz gond.


Amúgy elég nagy a választék. Ebben az árkategóriában nézz körül a hasznaltauton. G Astra, IV. Golf, stb. talán még belefér az árba.

Már-már közhely, de én német, esetleg japán autókat nézegetnék.

2012. júl. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Helló!

Szerintem első kocsinak vegyél suzukit.

Árban olcsó,nem kell vagyonokat költeni az alkatrészekre, amire viszont érzékenyek a suzukik az a kaszni és a kipufogó rendszere ,meg talán a féltengely.De ezeken a hibákon kívül tökéletes kocsik.

Én 27 vagyok ,nekem az első kocsim egy 1200-es zsigulim volt ,vissza is sírom csak hát negyedéves biztosítása volt 16 ezer meg 10 liter benzint evett 100-on de ment is mert meg volt csinálvqa nagyon.

Metal for ever! :)

2012. júl. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
wv transporter :)
2012. júl. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Én 27 vagyok ,nekem az első kocsim egy 1200-es zsigulim volt ,vissza is sírom csak hát negyedéves biztosítása volt 16 ezer..."


Az hogy lehet? Milyen bónuszod volt? Csak mert a Ladának az is az egyik előnye, hogy olcsó a biztosítása. Én 29 éves vagyok, szintén 1200-asom van és az ÉVES biztosítás olyan 10e környékén van.

2012. júl. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!