Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Sv 650, Yamaha FZS...

Suzuki Sv 650, Yamaha FZS 600, Suzuki GSXF 750 tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szeretnék még idén motort venni,és erre a 3 gépre gondoltam! Ha valaki tudna véleményt mondani valamelyikről azt megköszönném!
2012. júl. 20. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak egy megjegyzés: A GSX-F 750 futóműve a leggyengébb a három motor közül. Szerintem felejtős. Inkább a Fazer vagy az SV.
2012. júl. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem cáfolom az előttem szólót, csak szeretném közölni hogy nekem közel négy éve GSXF 750-em van. Igaz szinte csak jó utakon megyek túrázni azért benne volt két-három erdélyi és néhány silány úton megtett túra. Semmi baja a futóműnek.

De nem terep-gép az biztos. Ha vigyázol rá nem jársz vele rosszul.

2012. júl. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy rosszabb futóműve, hanem azt, hogy gyengébb a másik kettőhöz képest. Azért mert mentem már mindhárom géppel. Az SV gyakorlatilag a GSXR 600-asból átvett futóművel működik, a Fazerről nem tudom az R6tól örökölt e. Amit én tapasztaltam, hogy a GSXF kevésbé volt stabil és kevésbé tolerálta a vezetési hibáimat. Nekem túl "lágy" volt. Azt hittem, hogy ez a esetleg a példány sajátossága de egy másik gépen ugyanezt tapasztaltam. Érdekes mert a GSXFen is egyenes showa telók vannak, lehet más a villaszög ( nem tudom) de én a fentieket tapasztaltam. Teljesen egyéni vélemény.
2012. júl. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Helyesbítés: Nem azt mondtam, hogy rossz a futóműve, hanem, hogy gyengébb a másik kettőnél.


2002-2003 évjáratokról beszéltem.

2012. júl. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én sem megcáfolni akartalak, csak azt írtam le amit én tapasztaltam.

Azt valóban észre vettem hogy a pálya-gépek a kanyarokban simán vernek, de rá jöttem hogy a tengely távolságom nagyobb mint az övék.

Nekem a többi gépekkel nincsen tapasztalatom, biztosan igazad van ha ezt írtad a véleményedben.

Köszi a válaszod.

2012. júl. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és nekem 2005-ös van. Nem tudom változtattak e valamit rajta az előzőhöz képest?!
2012. júl. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt kell eldönteni mire kell, milyen stílust akarsz.

A 2hengeres SV karakteres, keskeny könnyű gép, nem kell annyira pörgetni.

A Fazer (FZS) egy jó kis mindenes (akár 2 személynek is kényelmes).

A GSXF inkább hasalós motor (csutkakormánya van, és hosszú tengelytávja).

2014. márc. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!