Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Katalizátor helyébe mit?

Katalizátor helyébe mit?

Figyelt kérdés
F Astrámon tönkre ment a katalizátor, elég érces hangja van ezáltal. Kérdés hogy mit lehet a helyébe tenni, egy üres csövön kivül persze?

2012. júl. 21. 00:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy másik katalizátort. A hangja is ugyanolyan lesz, a károsanyag-kibocsátási értékei is visszaállnak az eredeti szintre (ez az, ami itthon senkit nem érdekel, mert "nekem ne mondja meg senki, én jobban tudom" és "bezzeg a BKV-buszok") és biztos, hogy el fog férni az autó alatt, mert minden olyan lesz, mint ahogy a gyárban kitalálták.
2012. júl. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Univerzális katalizátort van értelme feltenni? Árban ugye az kedvezőbb
2012. júl. 21. 00:47
 3/9 anonim ***** válasza:
egy gyári katalizátor 15000 ft... aki ennyit nem tud rászánni a kocsijára járjon gyalog...
2012. júl. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 pagan ***** válasza:
miért nem jó a cső?nekem évek óta az van,műszakin mindig átmegyek,akkor mi baj:D
2012. júl. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 pagan ***** válasza:
egy csővel is jobban jársz mintha azt hagyod benne ugyanis a kat ahogy összeomlik sok esetben torlaszol,és lehet hogy megáll az autó és se előre se hátra:),még ki nem szeded,egy normális katalizátor nem 15 répa,ha jót nem tudunk venni 60 ezerért akkor jobb a cső!
2012. júl. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Üres csövön kívül semmit , max egy másik katalizátort. Legalább a következő műszakira, pagan te nemtudom hogy mész át rajta. Illetve tudom. :D
2012. júl. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
egyenes cső a helyére aztán had menjen :D
2012. júl. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 pagan ***** válasza:

mr.flash:legutóbb teljesen idegen helyre vittem műszakira,ott egy kicsit megszólták de ennyi,simán átment,ezen az apróságon kívül tökéletes az autó,és jobban is megy katalizátor nélkül,univerzális szarok meg nem kellenek,olcsó és szar,nézzétek meg a bosal gyári katalizátor mennyi pénz,az autó nem ér annyit...

M.bela:HADD SZÓLJOOOON:D!

2012. júl. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3. Válaszoló :D azóta eltelt 9 év és... am jók az utángyártottak is, azt a határértéket amin belül kell legyen a kocsi tudják hozni.
2021. ápr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!