Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megéri letenni 14...

Szerintetek megéri letenni 14 évesen kismotorra a jogsit?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat is írhattok.

2012. júl. 21. 18:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Ha van motorod akkor igen ha nincs akkor inkább várd meg míg lehet B kategóriás.
2012. júl. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem totál felesleges. Várd meg, amíg kocsival együtt lerakhatod.

Érveim:

Nem hiszem, hogy olyan sokat foglalkoznál a motorozással iskolaidőben, hogy ne tudnád magad a szüleiddel ide-oda elvitetni, vagy esetleg bringával a pl. közértbe elugrani

Most kifizetsz a motorjogsira 70-100ezer forintot, aztán amikor autóra akarsz újra 170ezer rugó körülit. Ez megéri? Szerintem bőven elég, ha majd csak kocsira teszed le..hidd el, a pénztárcátok is meghálálja.

Bár, te tudod hogy álltok anyagilag, illetve mennyire szeretsz motorozni. Ha csak annyi motorozási vágyad van hogy nem nagyon, apuddal menj el motorral egy földútra, ahol biztos nincs rendőr, és kiélheted a motorozási vágyakat.:D

Remélem valami hasznát tudod venni, és segítettem..:/ :)

2012. júl. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

ha van rá pénzed sztem megéri.....

3év az sok idő

meg sok függ h mire használnád, csak néha motorozgatni; iskolába,boltba járni;

kapsz kedvezményt a kocsi meg a többi jogsihoz szóval nem olyan sokba van, igaz most kb 60e kifizetsz de kocsi jogsinál meg kb 15-30 e megsporolsz :D

2012. júl. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Sokat ér avval a 15 ezer kedvezménnyel...:D

Úgyis behajtják rajta vagy pótvizsgán, vagy kenőpénzen...

Sajnos ez van...

2012. júl. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
a környéken többet járnék motorozni, a barátom is motorozik, de még nem vihet. (igen, lány vagyok:D ) egyébként nagyon szeretek motorozni, járnék sokat, csak a szülők nem támogatnak mert a családi pénztárca nem túl bő.. (de összegyűjteném a pénzt... ))
2012. júl. 21. 18:57
 6/16 anonim ***** válasza:
57%

biztos pesti vagy h kenőpénzeztek, erre felé az nem divat

akkor is 20e kedvezmény nem veszik el mert akkor az nélkül is meghuznak szóval ez nem jött be

2012. júl. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
57%

Nem, vidéki vagyok, képzeld.:D

Rögtön gondoltam, amikor leírtam a "kenőpénz" szót, hogy biztos lesz támadás, hogy "Hát én bezzeg anélkül..." :P Tudom, tudom, tudom...:D Vannak akik kenőpénz nélkül is mesterien vezetnek.:)

2012. júl. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
bocsi én tényleg vidéki vagyok :) lehet lesz kenőpénz bármi, elhiszem. nem leszek egy kiváló vezető, de óvatos, az leszek. Nagy faluban nőttem fel, most egy kisfaluban folytatom. Egyszerűen csak motorozni szeretnék anélkül hogy megbüntetnének. Földút is van, de ott is járőrőznek sokszor, erdő pedig term.védelmi terület..
2012. júl. 21. 19:14
 9/16 A kérdező kommentje:
am nemérdekel a kenőpénz. kicsi Dreams a motorozás és ennyi :) de mért lenne? így belegondoltam NEM LESZ! nem olyan fajta vagyok
2012. júl. 21. 19:18
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én letettem, amikor jó idő volt, motorral jártam suliba(5 km), amikor nem, akkor is. :D Nekem megérte, mert rengeteget motoroztam és motorozok, most megvan a B meg az A1, csak nagyobb motorom nincs.
2012. júl. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!