Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most tettem le a forgalmi...

ThePuruttya kérdése:

Most tettem le a forgalmi vizsgát és van időpontom az okmányirodába. Az okmányirodában fogok olyan papírt kapni amivel vezethetek?

Figyelt kérdés

2012. júl. 23. 13:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Csak a plasztik kártyával vezethetsz majd.
2012. júl. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Már délután 1 óra is elmúlt és ma még senki sem kérdezte meg ezt. Mi van, mazsolák, ennyire gyengék vagytok újabban? Tessék belehúzni, holnap már fél 8-kor látni akarom az első "Vezethetek az okmányirodai papírral?" kérdést! Hiszen olyan jó érzés minden egyes nap ugyanazt megválaszolni és kötekedni a kérdezővel...

A kérdésre válaszul: nem kapsz ilyen papírt. Az okmányirodai lappal semmilyen feltételek mellett nem vezethetsz. Nincs olyan, hogy 30 napig, nincs olyan, hogy csak városon belül, csak felnőtt felügyelete mellett - semmilyen kivétel sincs. Csak akkor érvényes, ha a jogosítványodat az orvosi alkalmasság lejárta vagy kategóriabővítés miatt cseréled, de azt külön rá is írják.

2012. júl. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Olyan papírt nem fogsz kapni amivel vezethetsz!

Ki kell várnod amíg megkapod a plasztik jogosítványt! Jó esetben egy hét, de lehet egy hónap is!

Ha az okmányirodai papírral vezetsz, és elkapnak, még a plasztik jogsit is bukhatod!

2012. júl. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 WhiteLabel ***** válasza:
0%

Nekem előbb ért haza a jogsim mint én...:D

Elvileg lehet vezetni, de azt ott külön kell kérni, pontosan nem tudom milyen papír, és az ott helyszínen neked még plussz hatezerbe fog kerülni a rendes jogsidon felül.

2012. júl. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

"Nekem előbb ért haza a jogsim mint én...:D "


Jó nagy kerülőt tehettél!

2012. júl. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"Elvileg lehet vezetni"


Nem, mint már ezerszer elhangzott nem lehet.

2012. júl. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ma voltam az okmányirodában és nagy ívben letojom, h mikor kapom meg a plasztik kártyát. Több mint 30 évig tömeg közlekedtem, olyan mindegy, h esetleg kell várnom még egy hónapot:D
2012. júl. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Gratulálok!! A héten te vagy az első aki ezt megkérdezte XD

(ja, hogy még csak hétfő van?

2012. júl. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

már nekem is hiányzott a kérdés :)


ha vagány vagy, nem kérdezgetsz ilyeneket, hanem vezetsz.

2012. júl. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Elvileg lehet vezetni, de azt ott külön kell kérni, pontosan nem tudom milyen papír, és az ott helyszínen neked még plussz hatezerbe fog kerülni a rendes jogsidon felül."


Segítek: ideiglenes vezetői engedélynek hívják!


De nem, az első jogsis nem kap olyan "papírt", csak az aki elvesztette a jogsiját!

:D

2012. júl. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!