Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most tettem le a forgalmi...

ThePuruttya kérdése:

Most tettem le a forgalmi vizsgát és van időpontom az okmányirodába. Az okmányirodában fogok olyan papírt kapni amivel vezethetek?

Figyelt kérdés

2012. júl. 23. 13:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Miért kell megkérdezni minden nap 100-szor? Örüljél , hogy letudtál vizsgázni , és várjad a jogsid türelmesen.

Nem értem , hogy a moderátorok , miért nem törlik az olyan kérdéseket , amiket már vagy 100ezerszer feltettek.

2012. júl. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 WhiteLabel ***** válasza:
0%
De lehet kapni, az oktatóm mondta, az előttem vizsgázónak sürgősen kellett és mondta hogy igen lehet, de az plusz összeg.
2012. júl. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ja persze! Vagy te hazudsz, vagy az oktatód hülyítette a tanoncot!

:D

2012. júl. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én is hallottam ilyen gyorsított eljárást, sürgősségi jogosítvány a neve. A szomszéd néni hallotta hogy szemben az út másik oldalán mondta egy barna hajú ember az ő szomszédjának. És ezt csak akkor kapod ha átmész a PÁV 19 vizsgán, ahol dömperrel kell hátramenetben bólyákat kerülgetni, aztán emelkedőn szembeszéllel 10mp alatt 100ra gyorsulni és ha még nem szívatták volna eleget azt, aki csak sürgősen jogosítványt akar, a kerekeit is meg kell füstöltetni, elöl-hátul egyszerre. Az jó pont ha vadászpilóta vagy, mert akkor már lehet hogy találkoztál manuális váltóval. Egyébként olyan 10.000Ft-ból megvan vizsgadíjjal együtt, érdeklődni a közlekedésrendészetnél, vagy a katonaság ügyfélszolgálatán tudsz.
2012. júl. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Egyedül azzal tudod kicsit meggyorsítani hogyha személyesen veszed át az okmányirodába a jogsid és nem várod meg míg a posta kihozza.


amúgy szerintem az oktató ezzel keverte:

"Ideiglenes vezetői engedély:

A vezetői engedély eltűnése, megsemmisülése, vagy megrongálódása (valamint kategóriabővítések ) esetén kérelmezhető az ideiglenes vezetői engedély, melynek díja 1500 Ft. Az állandó vezetői engedély elkészültéig járművezetésre jogosít, de csak a Magyar Köztársaság területén. "

2012. júl. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!