Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Automata váltós autót vezetve...

Automata váltós autót vezetve jobb vagy bal lábbal fékezel?

Figyelt kérdés
2012. júl. 20. 22:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
hát jobbal, gondolom mikor fékezel közben nem nyomod a gázt :)
2012. júl. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
21%
vagy lehet hogy ballal, most hgoy belegondolok, nem tudom, még nem vezettem automata váltós kocsit, csak úgy a logikát követve válaszoltam... de a manuális sokkal jobb, nem eszik annyit.
2012. júl. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha megáll, akkor gondolom jobb lábbal, de ha csak lassít, és után pl kigyorsít előzéshez akkor bal, de ez csak tipp, én helyzetfüggően csinálnám!:D
2012. júl. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
82%
Jobb lábbal kell nyomni helyesen. Amúgy aki nem vezetett még soha automatát, miért álltja, hogy jobb a manuális? Mert ha kipróbálta, és nem jött be neki, akkor oké, de így...
2012. júl. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
74%
Jobb.
2012. júl. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
74%
Jobb. Így szoktam meg.
2012. júl. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
20%
Logika alapján állítom azt hogy jobb a manuális, sokat lehet tanulni a manuális váltós kocsival, finomabban bánsz az autóddal ha olyat vezetsz, jobban odafigyelsz a sebességre, és motorfékezni is tudsz. sok manuális jármű van, hasznos ha tudod vezetni és sokkal jobb, én szeretem, automatát lehet majd ki fogok próbálni, de tudom hogy az zabál mint állat, de elismerem egyszerűbb vezetni.
2012. júl. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Akkor pontosítok, (bár a kérdés szempontjából nem lényeg:)

Nem teljesen automatára gondoltam, hanem az ilyen "easytronic" típusúra, ahol te váltasz végül is, de nem kell kuplungolni.

Így a kényelem is megvan és a vezetési élmény is.

2012. júl. 20. 22:58
 9/26 anonim ***** válasza:
hmm, ez valami új technológia? érdekes
2012. júl. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Jobb lábbal kell fékezni, ballal elég kényelmetlen is lenne. Egyébként én azt mondom hogy jobb a manuális, könnyebb, jobban feltudod gyorsítani a géped esetleg kicsit feltudod jobban pörgetni mint az automatásat. Én vezettem már automata váltós autót többször is és nagyon nem jön be. Kezdjük ott hogy hozzá vagyok szokva a kuplungozáshoz, amit először meg is akartam csinálni az automatásnál de csak a padlót nyomtam le, nem tudom miért, ez bennem van már, meg többször rám is szóltak hogy ne nyúljak a váltóhoz főleg amikor megállás után indultam. persze meglehet szokni azt is, de jobb a manuális.
2012. júl. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!