Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tapasztalt autósok! Szerintete...

Tapasztalt autósok! Szerintetek melyik a bunkóbb sofőr Magyarországon? Akinek német vagy amerikai autója van?

Figyelt kérdés
Pl. akinek német vagy amerikai autója van? (mert pl. akinek új Audija, Mercije vagy BMW-je van az eléggé szemét tud lenni, de ha esetleg valakinek amerikai sport (vagy izom) autója van (ilyen itt nem sok van, gondolom), az mennyire bunkó általában?)

2012. júl. 24. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Velem csak a kamionosok bunkók,azok mindig rám jönnek,mással eddig még nem volt gondom,mert simán lekörözöm ha hergel valaki.Ha meg éppen ráérősen megyek,akkor meg rohamot kapnak tőlem,de még így se előznek meg:)
2012. júl. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gyártmányfüggő a dolog.

0 közlekedési morállal bíró ember vehet GMC-t, vagy Audit, ugyanúgy fog közlekedni.

2012. júl. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én láttam már értelmes Audist, Mercist és BMW-st is. Meg állatkodó Chevy Corvettest is. Meg az ellenkezőjüket is. A Suzukisokat viszont nem szeretem.
2012. júl. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A suzukisok!
2012. júl. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
olvassátok el az eső hozzászólót na annak mindegy ,hogy mibe ül audi,vagy szuzuki!
2012. júl. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Attól függ neked mi a bunkó.


Én pl. frászt kapok a kalapos skodástól, a tükröt csak sminkelésre használó opel corzás csajoktól és a belső és sávban egymás mellet 70-es táblánál 45-el haladó nyuggerektől.


Akkor már inkább másszon a seggembe egy Mercis vagy előzzön meg egy BMW-s záróvonalon, az kevésbé zavar.

2012. júl. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet az autója alapján eldönteni, hogy valaki bunkó sofőr!
2012. júl. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ez már nagyon elcsépelt kérdés elég unalmas is, a suzukis is tud ugyanugy bunkó lenni, nem márkafüggő, különbenis nem mind1? ugysem tudsz rajta változtatni, amerikai izomautót pedig az emberek nagyrésze itt nemis látott (én egy 4.0 v6-os mustangot, ami 210 lóerő, és úgy gyorsul mint egy civic VTI, nem nevezek izomautónak)
2012. júl. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tekintve a %-os arányokat,nagyobb eséllyel fogsz ki egy majom 'ódi'-st,vagy 'béjemvé'-st. Mondjuk a multkor pillogot az audis paraszt amikor a kopott Citroen-t meglendítette a 3.0 V6 24V :D 180-ig jött a paraszt,utánna elfogyott a lendület.
2012. aug. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!