Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ikarus 1.1 vagy Trabant 2.6os...

Ikarus 1.1 vagy Trabant 2.6os motorral?

Figyelt kérdés
Lovaskocsit vagy lakóautót kéne vontatni vele. Erre melyik a jobb? Vagy vegyek inkább lakókocsit lakóautó helyett? És akkor nem kell rá annyi kerék, így a fenntartása is olcsóbb. És olyat lehet hogy lovaskocsit és lakóautót(/kocsit) egyszerre utánna kötök? Vagy még a zsiguli jólehet erre a célra? Autópályára kellene, és az lenne a jó ha tudná a 180at tartani. Ha rakok bele turbót, simán menne annyit szerintem. Vagy egy 125cc-re fúrt simson elbírja? Mert mondták hogy lehet B-s jogosítvánnyal azt is vezetni. Akkor most hogyvan?

2012. júl. 24. 15:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%

a humor kategóriába jobb lett volna,

de ott is inkább a faviccek közé

2012. júl. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én a simsonra szavazok (dupla vonóhorgos a menő!), de ne 125-re fúrd, bírja az a 170-es furatot is, csak tegyél bele nagyobb fúvókát!


Lehet jogsi nélkül is vezetni ha elmúltál 14%!%!!!

2012. júl. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát ez az elképzelés több sebből vérzik... :) A simsonnal eleve fel sem hajthatsz autópályára, és nem is vontathatsz vele semmit. Autópályán 180km/h-ért már igencsak megbüntetnek. 125-ös simson nem létezik. Össze lehet tákolni, láttam már 150ccm-es simót is, amely ráadásul 5 sebességes volt(2db henger volt rajta), de arra papír kellene....


Sztem vegyél egy normális kocsit!

2012. júl. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

,,Autópályára kellene, és az lenne a jó ha tudná a 180at tartani.''


Muhaha, ez a nap vicce! xD

2012. júl. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Most mit szeretnél? lakóautót vontatni lakóautóval?vagy lakóautót vontatni lovaskocsival? Vagy lovaskocsit és lakóautót vontatni Zsigulival? Fáradt vagyok én ehhez.
2012. júl. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Lovaskocsit és lakóautót(vagy lakókocsit) vontatni turbós Zsiguli 2.6, Ikarus 1.1, vagy Trabant 2.6-os motorral szerelt autóval, vagy egy 125cc-re fúrt simsonnal. Egyszerre lehet lovaskocsit és lakóautót(vagy lakókocsit) vonatni? És fontos hogy a 180-at ezzel a 2 szerelvénnyel tudja tartani, és lehet hogy még néha 3.nak egy lószállító utánfutót is utánaakasztanék, hogy Lipkuta és Pázsirlopi(a lovaim) is tudjanak velünk jönni. Megoldható?
2012. júl. 24. 21:55
 7/14 anonim ***** válasza:
lovaskocsi 180km/h sebességgel? Magyar vagy te? Hát szét esik ilyen sebességgel. most egy zsigulival akarsz 3 utánfutót vontatni 180km/h sebességgel autópályán? tömeg balesetet akarsz csinálni? Nyugodtan.Mire odaérsz már a rendőrség vár téged barátom. Nyugodt lehetsz. Gondoskodom róla.
2012. júl. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Emberek ennyire nem értik, hogy a kérdező poénnek szánja ezt a kérdést?


Jesszus...

2012. júl. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tudom hogy vicc. Magyar ember ilyet nem talál ki. Én meg teszek még rá egy lapáttal. Szebb napot.
2012. júl. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm fuvarozik, van egy Scaniája és évek óta rendszeresen jár vele Németbe. Mióta megdrágult a gázolaj, arra gondolt hogz túl sokat fogyaszt a 12000 köbcentis motor, igy vett egy 49 köbcentis robogót amelyik 3 litert eszik százon és a robogó motorját beépitette a Scaniába. A teherautóban is csak 3,5 litert eszik és sosem megy 120-130 km/nál lassabban és már igy ment vele 300000 kilómétert 40 tonna súllyal.Szerintem számodra is bőven elég lesz a Simson motor és szerintem menni fog az 250-260 km/h-t is átlagban. Ja és igy vezethető A1 vagy M kategóriával is.
2012. júl. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!