Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW golf II 1.3 A motor erős,...

Nemri kérdése:

VW golf II 1.3 A motor erős, karburátoros. A Karburátor össze van barmolva. Locsog bele a benzin. Fogyasztása nyáron 10-11 liter. Injektor javítana a fogyasztáson?

Figyelt kérdés

2012. júl. 24. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy injektort rakj bele, ahhoz a karbin kívül még pár dolgot ki kellene cserélned benne.
2012. júl. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Javítana, de egyszerűbb a karburátort gatyába rázni. Valamivel kisebb munka, mint egy befecskendezőt ráerőlködni, de a fogyasztás javulni fog tőle.
2012. júl. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy a gyári karburátor automata szivatós... Így télen mégtöbbet enne... Konkrétan miket kellene átalakítanom rajta? Mert van ugyanilyen széria injektorosba is. Előző tulaj 'arcoskodni akart' vele, így akarburátorba 1.6os dolgok vannak... Érdekel hogy: megéri az injektor, mennyibe fájna? Kb-re. Ha munkadíjat nem számoljuk..
2012. júl. 24. 17:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha injektorosra alakítanád, ahhoz minimum kellene egy másik fojtószelep(ház), másik szívósor, injektorok, légtömegmérő, lambda szonda és egy motorvezérlő. Árban ez szerintem több lenne, mint motort cserélni a Golfban(pl egy felújított origi 1.3-ra).
2012. júl. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is jobb lenne ha másik blokkot vennél bele mert jobban kijössz. Az injektoros motorok sem képesek csodákra,dee sztem 9 körül megállna a fogyasztásod,bár ez a jobb lábadtól is függ :) Ha jobban belegondolsz nem is nagyon éri meg átépíteni mert sosem hozza vissza. Persze ha szereted az autód és nem akarod eladni soha, akk magadnak megéri megcsinálni,de másnak ne csinálj jót én azt mondom :)

Üdv.

2012. dec. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!