Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Friss jogsisnak jó a Fiat...

Friss jogsisnak jó a Fiat brava? Mik a tapasztalatok róla?

Figyelt kérdés
Mennyit fogyaszt? Mekkora autó? Nem szeretnék nagyot.Mert van egy ford mondeo kombi ami nekem hatalmas. KB. 400-500 e ft van rá.Ti milyet vennétek inkább, kezdő jogsival?
2009. júl. 16. 07:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Valami roncsot amiért nem kár.
2009. júl. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Tuti nem vennék autót friss jogsival. Tanuld meg vezetni a mondeót úgy, hogy mindig legyen veled egy gyakorlott sofőr. Utána már nem érhet meglepetés.Aki ladán vagy trabin tanul meg vezetni, azt se érheti később meglepi:)
2009. júl. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem csacsiság az, hogy egy olcsó vacak kocsit kell venni kezdő vezetőnek, ha fejben minden a helyén van nyugodtan lehet venni normális autót is. Nem minden kezdő vezető fogja rommá törni, én sem tettem 9 évvel ezelőtt, pláne ha a saját nehezen megkeresett pénze van benne. Attól hogy valaki egy roncson tanul még nem lesz jobb sofőr, ha figyelmesen és megfontoltan vezetsz nem fogsz balesetet okozni, ha eleinte veled van valaki az sokat segíthet. A kérdésre válaszolva: azt vedd amiről úgy érzed el fogod tudni vezetni biztonságosan hidd el a mondeo sem gáz hamar hozzászoknál, persze nem a reggeli vagy délutáni csúcsforgalomban kell vele gyakorolni. :)
2009. júl. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Valami roncsot? Miért te arra vetted, hogy az első időben naponta összetörd ?


Amúgy jó persze, miért ne lenne jó? Az más kérdés, hogy mondjuk én Fiatot soha nem vennék meggyőződésből, de hát .... nem a vezetés miatt, szóval amiatt ne aggódj!

2009. júl. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Megmondjam mit vennék?

Először is csakis német autó jöhet szóba, aztán az összegből amit írsz, nagyjából elfogadható állapotú autót sztem egy Opel Astrat lehetne venni. Elnyűhetetlen egy típus, és elég alacsonyan van az ára, talán már egy G Astrát is kapsz ami nem annyira új ... határeset.

2009. júl. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
Soha nem értettem ezt a hülye felfogást, hogy aki ladán vagy trabanton tanul vezetni, azt nem érheti meglepetés. Egy lada vagy trabi mennyivel másabb autó mint pl. egy Golf III-as. Most valaki vagy megtanul autót vezetni vagy nem. Az autóvezetést nem típusokra oktatják, hanem minden autóra.
2009. júl. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

gondolom azért mondják azt amit az elöbbi mondott a ladikról mert télen lehet nehezebb megfogni a könnyü hátulja miatt!egyébként én is csak gondolom ezt!

a válaszom:szerintem ne vegyél fiatot!inkább egy suzukit!tudom papirautó sokan szidják de rengeteg elönye van!pl:fogyasztás nagyon kicsi,alkatrészt már hozzád vágják fillérekért,motorjával nincs gond nem láttam még autószerelönél,jól megy és gyorsul és ha nem akarsz rá költeni akkor tökéletes választás pl egy 1.3-as!ha meg nem is ennél maradsz akkor is szerintem valami japánt vegyél!!!!!a németekkel több a baj!

2009. júl. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

08:40 :D Arra. Nem de láttam pár friss jogsisat akinek gajra ment az új autójuk amit fizethetnek még pár évig. Más

az "oktatási vezetés" és más az élet, és általában a gyakorlat hiánya miatt. Persze mindenki azt vesz amit akar.

2009. júl. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
Én '92-es Ibizákat néztem, arra volna még pénzem talán. Friss jogsis vagyok én is. A Mondeo tényleg nagy, de nyugodtan tekerheted azt is, csak legyen melletted valaki időként, és, ha garázsban tartjátok, ne te állj be meg ki vele... haver nem egyszer húzta le szülei Qashquai-ját (vagy hogy kell írni, hülye japánok...)
2009. júl. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem is 92-es ibizám van és én nagyon jól jártam vele 100ért vettem de ne kellet még eddig rá költenem!és megy mint a mérgezett egér!ja és nekem is friss a jogsi!
2009. júl. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!