Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S51 hidegen szívató...

Simson S51 hidegen szívató nélkül első rúgásra indult de melegen meg alig ment, fulladozott meg stb. Hogyan kell beállítani BVF 16N1-11 karburátort hogy ez megszűnjön?

Figyelt kérdés
2012. júl. 28. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Levegő csavart tökig becsavarod,majd 1 fordulattal kifelé majd szépen állítgatod akkor jó ha hallod hogy változik a fordulat ,akkro van a legjobb helyen ahol a legnagyobb a fordulat,majd ott hagyod és hozzá állítod a alapjáratit.

És még annyit hogy a súber tűt legalább középre tedd mert lemerem fogadni hogy a legalsóba van beletéve.

Üdv!

2012. júl. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi kiprobálom :D
2012. júl. 28. 23:47
 3/9 anonim ***** válasza:

Valamiért folyamatosan rajtavan a szivató,mert hidegen nemszabadna beindulnia szivató nélkül.

Ezért is fulladozik melegen.[én így szoktam leállítani]

2012. júl. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A levegő csavar az ami süllyesztve van ? :D
2012. júl. 29. 19:12
 5/9 anonim ***** válasza:
igen,előbb a másikat,az alapjáratot szabályzót tekerd befele,hogy magas legyen az alapjárat,majd tekerd be csontra a levegőszablyzót,és tekerd ki 1-1,5 fordulatnyira,majd az alapjáűratit vedd visszább
2012. júl. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Folyton tekergetitek azt a k*rva karburátort,és csodálkoztok ha többet az életbe nemfog rendesen menni...XD


Régebben jóvolt?

Jóvolt.

Ki a f@szom tekergette volna el a karburátorodat?

Egész más baja van,még az is lehet hogy az úszó lyukas.

De te csak tekergessed tovább,hajrá! XD

2012. júl. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
# 5/6 köszi :D
2012. júl. 29. 23:08
 8/9 anonim válasza:
Régen is ugyanúgy tekergették... A simson ilyen, ha nem értesz hozzá ne válaszolj.
2012. júl. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pont ilyen problémám volt nekem is.

A jelenséget az okozta, hogy túl sok benzin került a porlasztóba. Ezért indult hidegen pöccre, melegen meg lezabálta magát.

Ha kevesebbre vettem a benzint, akkor meg nem ment egyáltalán.

Az ok az volt, hogy eltömődött szinte teljesen a kipufogó. Ezért csak úgy ment, ha a benzin és a levegő is több volt a normális állapotnál.

Takarítás után, alapjárat helyes beállításával minden megjavult. A fogyaszás is csökkent.

Szóval a javaslatom, hogy takarítsd ki a kipufogót, a karburátort és a légszűrőt. Ezt egyébként sem árt néha megtenni.

Ezután állítsd be melegen az alapjáratot. Ha mással nem volt gond, akkor működnie kell a gépezetnek.

2012. szept. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!