Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri 320d BMW-t vásárolni?...

Benyovszky Oszkár kérdése:

Megéri 320d BMW-t vásárolni? 2000-es évjárat. Esetleg 330-ast?

Figyelt kérdés
bírja-e? előjönnek hamar-e a hibák? ilyesmire gondol az ember.
2012. aug. 2. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:

"előjönnek hamar-e a hibák?"


Már a kérdés is rossz. Ha vannak benne típushibák, akkor miért ilyet keresel? Csak az embléma miatt?

2012. aug. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Leinformálható (nem kamu) szervízkönyvest lehet venni. Arra számíts, hogy lesz benne ~300 000km, ami alapjában véve nem gond, de itt már költeni kell mindegyikre ( akár BMW, akár nem ). Az ilyen 170 000km-rel hirdetett sz@rokat el kell felejteni.


Ha ki is fogsz egy jót, ami várható ( nem csak BMWnél) a futóművet megeszik a jó magyar utak.

Ilyen futásnál, már befigyelhet pár injektor/porlasztó, nagynyomású szivattyú csere, kéttömegű lendkerék...

2012. aug. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megéri ilyen BMW-t venni még ha sokat is kell költeni rájuk, hiszen egy újabb, hasonló felszereltségű autó sokkal drágább. Félre kell tenni pár százezret az alkatrészekre és akkor szuper autó lesz, bár én azt mondom hogy nem sokat kell járj majd a szervizbe, és nyugodtan vehetsz egy ilyen autót, a motort pedig már te döntöd el hogy milyen legyen.
2012. aug. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem pusztán az embléma miatt, egyébként nem mindegy az sem. Azt akartam megtudni, hogy ez a konstrukció mennyire ár/érték arányos és hogy mire számíthatok, de most már tudom, köszönhetően az előttem szólóknak.
2012. aug. 3. 14:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen van, én szervízkönyv nélkül vettem, 290 ezer km biztos tekert volt, de gondos gazdától, cserélt lengőkart és még pár dolgot, tehát odafigyelt rá, és azóta semmi bajom nem volt vele, futómű 1 év után sem ad ki semmi rendelleneset pedig megyek rossz úton, ja az sokat segít, hogy gyári 15" felnivel járok, egy 18 as felnivel nem kell csodálkozni, hogy szétmegy a futómű szerintem bármelyik autó aminek 15" a gyárija és 18 teszünk rá annak is szétmegy a futóműve. Ilyen utakra ballonosabb és könnyebb/kissebb kerék való. Tehát én azt tudom mondani, nem is lényeg semmi csak találj olyat aminek szimpatikus és gondos gazdája volt, én Facebookon találtam az autót mert itt megtudtam nézni a hirdetőt és láttam, hogy igényes környezetben lakott( tehát nyilván az autóra is igényes volt) és látszott rajta, hogy szerette az autót sok kép róla, garázsban állt stb) Szóval én ezt ajánlom, és hidd el ha ilyen gazdától veszed akkor még 500 ezer km el is megveheted, mert jó lesz.
2019. dec. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!