Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi van akkor ha megállít a...

Mi van akkor ha megállít a rendőr 50-es motron hogy nincs jogsim? Menyi a bünti? Mit érdemes mondani ilyenkor?

Figyelt kérdés
csak annyi hogy nem azért nincs jogsi mert nincs pénz.hanem mert 14 leszek decemberben és már nem vizsgázhatok.
2012. aug. 6. 09:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de a szüleidet veszik ezért elő, mert még kiskorú vagy. Szóval ne játszadozz ezzel! Se jogsi, se semmi... Aztán meg, ha valami balesetbe keveredsz..



Kapnál 1-2 atyait, ha apád lennék.

2012. aug. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
biciklizz, azt lehet.
2012. aug. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jó öreg vagy ha MÁR nem vizsgázhatsz :) amúgy amit kaphattok az akár 2 év eltiltás a jogosítvány megszerzésétől, plusz egy jó pár tízezer forintos büntetés... ha 2 évet kapnál akkor 16 évnél előbb nem lesz M-es jogsid :) Jól gondolod meg...
2012. aug. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem öreg hanem fiatal csak felemelték 16ra ezért nem vizsgázhatok!!
2012. aug. 6. 10:51
 5/11 anonim ***** válasza:

Különben ennek a módosításnak én sem látom értelmét. Szerintem a részeg autósok még mindig több balesetet okoznak mint a 14 éves kismotorosok. 16 évesen meg már a kutya se fog elmenni kismotorból vizsgázni, mikor már mehet autóból is és azzal ugyan úgy vezethet kismotort.

Nem tudom miből gondolják,hog 14 évesen nem tudnak felelősségteljesen vezetni. Én speciel anno 0 hibával vizsgáztam KRESZ-ből és mindenből elsőre átmentem. De viszont talán annyival jobb, hogy akkor kevesebb robogós műmályer lesz az utakon.

2012. aug. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
amúgy én sem értem ezt a módosítást, mert pl mi van akkor, ha a drága gyermek messze lakik a sulitól, netán tanyán, ahol nincs busz, és bringával meg egy óra lenne beszenvedni magát, és a szülőknek sincs olyan úri dolguk, h egész nap csak a csemetét fuvarozgassák?
2012. aug. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"hanem mert 14 leszek decemberben és már nem vizsgázhatok"

"felemelték 16-ra és nem vizsgázhatok"


Nem emelték fel sehová, az M kategória január 19.-e után is 14 éves kortól megszerezhető lesz!


Drága szivem te meg se próbáltál tanfolyamra járni!

:D

2012. aug. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

30+ évvel ezelőtt többször megállítottak a rend éber őrei. Általában kivetették a szelepeket a Schwalbe kerekeiből, néha kaptam egy pofont (ez mostanában biztosan elmarad), és tolhattam haza a mocit! Úgy kb. a 10. ilyen eset után berendeltek a szüleim kiséretében a gyámhivatalba, ahol szentül meg kellett igérnem, hogy többet ilyet nem teszek! Talán valami bírságot is fizetett apám...

:D

2012. aug. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

légyszives ha nem vagy benne biztos akkor ne irj ilyeneket :

Nem emelték fel sehová, az M kategória január 19.-e után is 14 éves kortól megszerezhető lesz!


Drága szivem te meg se próbáltál tanfolyamra járni! hívj fel egy tanfolyamot legyél már szives!! köszi előre is

2012. aug. 6. 15:12
 10/11 anonim ***** válasza:

Na a kedvedért felhívtam néhány sulit. Egy dolog miatt nem tudsz az idén vizsgázni, mert novembertől március 15-ig nincs gyakorlati oktatás és forgalmi vizsga! Így a decemberi születésnapod miatt csak a tanfolyamot tudod elvégezni, és elméleti vizsgát tehetsz, gyakorlati oktatásra és forgalmi vizsgára csak márciusban kerülhet sor. Ennyi!


Olvasd már el azt a kurv@ jogszabályt!

[link]

2012. aug. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!