Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia Scarabeo 50/2t és...

Aprilia Scarabeo 50/2t és Piaggo Liberty 50/2t vélemények?

Figyelt kérdés

Motorvásárlás előtt állok, eddig Simsonokat nézegettem, de most képbe került ez a két robogó.

Szerintetek érdemes ilyet venni, vagy maradjak a Simsonoknál?


Esetleg van valakinek tapasztalata ezekről a gépekről?



2012. aug. 6. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
mindakettő jó motor, aránylag kevés fogyasztással, normális esetben 75 köruli végsebességgel
2012. aug. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 waland ***** válasza:
A Honda SH50-el együtt a legnépszerűbb robogók Olaszországban. Mind nagyon megbízható (persze ha nem valami suhamér kínozta őket), alkatrész is van hozzájuk dögivel, de vásárlásnál vigyázz, mert ezek a futárok legnépszerűbb robogói is, így sok van széthajtva belőlük. A Simson, főleg ha 4 sebességes, akkor motorszerűbb, de sajnos ma már ritka az olyan példány, ami megbízhatóságban versenyezhet ezekkel a robogókkal.
2012. aug. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem van egy simsonom és legjobb barátomn ak pedig libertyje. állítólag a scarabeo ugyanaz vagy legalábbis nagyon hasonló mint a liberty. énis csak jót tudok mondani róla mint robogóról. persze a simson sem rossz de a robogó modernebb egy kicsit és erősebb mint egy simson. Vásárlásnál vigyázni kell mert olaszból sokat hoznak be ami kint sokat kapott, és hát ez sem tart örökké.
2012. dec. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem scarabeom van, és nagyon szeretem... Energikus, jó a fogyasztása, és szép is.

Én úgy tudom, hogy a libertynek gond szokott lenni a variátorával, és az a lelke a hajtásnak.

A simson meg már nem mai darab.....

2016. máj. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!