Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől melegszik a hűtővizem?...

H.N. kérdése:

Mitől melegszik a hűtővizem? Városban úgy viselkedik az autó, ahogy kell, de autópályán pl.130-as tempónál majdnem 100 fokos a víz és folyamatosan megy a ventillátor.

Figyelt kérdés
Peugeot 206-ról van szó.A probléma miatt már cserélve lett a hűtő,a termosztát,a hőgomba,a jeladó, a vízpumpa,a tágulási tartály.Víz nem fogy.Nem hengerfejes.Olaj nem vizes,víz nem olajos.Szerelők nem tudják,mi lehet a baj.Ötlet valakinek?

#Peugeot #melegedés #hűtővíz #hűtővíz melegszik
2012. aug. 6. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
19%

" Szerelők nem tudják,mi lehet a baj. "


akkó,majd itt,mi 11 éves csajok, tunni fogjuk ?

2012. aug. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1 - hát persze.. :D


Biztos hogy nincs valahol levegő a hűtőrendszerben?

Az első tipp nekem is a hengerfej lett volna...


Elméletileg akár a túl kevés benzintől is lehet melegebb a motor. De azt, hogy mennyi üzemanyagot kap sokminden befolyásolja, pl. a lambda jel is.. De még mindig kevésbé valószínű mint az hogy hengerfejes.


Rákerestem, vannak "kollégáid" akik ugyanezzel szívnak:


[link]


Ugyanazok a tippek: hengerfej, levegőbuborék, nem megfelelő arányú fagyálló-desztvíz keverék, ilyenek...

2012. aug. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló,nem fogyott a víz,és nem is volt olajos.

4 helyen volt elrepedve a hengerfejem! XD

2012. aug. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 smitwesson ***** válasza:
A rendszámtáblád merő véletlenségből nem takarja a hűtőrácsod valamely részét? Vagy nincs útban a levegőnek, hogy bejusson a hűtőhöz?
2012. aug. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!