Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit lehet tuningolni egy...

Mit lehet tuningolni egy Felicián?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi lennék mit lehetne kihozni a Feliciámból . Gondolok itt motor tuningolására , stb. Értelmes válaszokat légyszíves nem vagyok profi .
2012. aug. 7. 02:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit szánnál rá?

Rengeteg pénzből akár sok száz lóerős versenygépet is lehet belőle építeni.

2012. aug. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom , nem szeretném egész motort átalakítani vagy valami , csak , hogy jobban húzzon , gyorsabb legyen , jobb legyen a hangja .
2012. aug. 7. 13:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem sport légszűrő, új kipufogódob, ültetőrugók..

De már ez is megközelíti a 80 ezres összeget.

2012. aug. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is ezekre gondoltam köszönöm , még új fékek . De mit lehetne még , ha kicsit többet szánnák rá ??
2012. aug. 7. 15:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Toronymerevítő rúd, sport futómű szilentek, Egy jó minőségű gumiabroncs is sokat számít.

valami szép alufelni hogy azért ki is nézzen valahogy :)


[link]

2012. aug. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pj0tr ***** válasza:

Egy kis keresgélés sosem árt, ha egy gyárilag jól összehangolt, összetett rendszerbe szeretnél belenyúlni (kb 5 seces keresés eredménye):

[link]

[link]


Amíg nem olyan dolgokat változtatsz, ami motor karakterisztikát vagy bármi egyéb menetteljesítményt nem befolyásoló dolog addig nincs para. Viszont minden mást egyként kell kezelni. Nem lehet csak egy kis részéhez hozzányúlni, mert ha megváltoztatsz valamit, akkor minden mást hozzá kell hangolni, ha pedig nem változik semmit a beavatkozás hatására akkor felesleges volt.

Szerinted ezeket a blokkokat, mechanikákat milyen igénybevételhez tervezték? Mekkora terheléshez? Egy ilyen látszólag kicsi változtatás exponenciálisan csökkenti a motor és összetevői élettartamát.

A tuning mint olyan nagyon drága és az autó értékének többszörösét simán rá lehet költeni. A másik a sufni tuning, amire nem mondok semmit...

2012. aug. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!