Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok első...

Milyen autót ajánlanátok első kocsinak? Olyan kéne amit agyon lehet tuningolni. És persze olcsó.

Figyelt kérdés
Azért mert első autó nem egy 70 évceset akarok,hanem egyből olyat amit évek múlva is fogok tudni használni,ezért szeretném tuningolni,de nem egy opel korzára gondolok ami 1.2 es maximum hanem valami komolyabb gépre amivel nem kell szégyenkezni :) Első kerekes kizárva!
2012. jún. 1. 07:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

szóval legyen olcsó, hátsókerekes, ne legyen öreg, évek múlva is jól működjön, nagy motorral...


ilyet nem fogsz találni, max egy szakadt 20éves bmw-t, bár nem írtad az árkategóriát...


amúgy ha már corsánál tartunk, ha meglesz a kocsid, ami miatt nem kell szégyenkezni, akkor gurulj már el az én corsám mellé, nézzük meg hogy melyik néz ki jobban, de akár egy gyorsulásban is benne vagyok ;)

2012. jún. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Olcsó alatt mit értesz? Én egy BMW E36 328i-t ajánlanék, ezek 1-1,5 millió közt megkaphatók. Ha teheted, külföldről hozz, mert a hazai kínálat siralmas. Elég ritkán bukkan fel 1-1 szép darab.

Ezekben gyárilag 193 LE és 280 Nm van, de olcsón kihozható belőle 210-220 LE is. Ha M-Packetest fogsz ki, azon kívülről már semmit nem kell tuningolni, max. egy felniszett. Bontóstól veszel bele egy jó állapotú sperrdifit 50ezerért, ha nincs alatta. Esetleg raksz alá egy jó sportfutóművet 150-200ezerért, és kész az élményautó.

2012. jún. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

azjó kössz :)

Első: Nem te mászkálsz itt az utcában azzal a szar piros corsával aminek olyan hangja van h a szomszéd faluból is lehet hallani,de a dombon már nem bír felmenni csak 10 zel ? :D

2012. jún. 1. 08:45
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem kell szégyenkezni semmilyen autóval. Ne haragudj meg, de az autó nem erről szól. Maximum bosszankodni lehet, ha szar, lerobban. Bár kinek mire kell. Van akinek napi használat, van akinek villogni tuningolni, de szerintem egy swift sem szégyen. A szégyen a szar utak, a drága benzin, és az, hogy sokaknak egy swiftre ami akár 8 éves is legyen éveket kell gürizni.

S szerintem egy szépen karbantartott nem tuningolt kocsi is lehet szép, olykor szebb mint a tuningolt.

2012. jún. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Olcsó, hátsó kerekes, tuningolható, olcsó alkatrészek, házilag szerelhető: Skoda 120 (gls)
2012. jún. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Peugeot 306 2.0 XSI (122LE) Vagy 16v Calibra
2012. jún. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
a pözsó és a calibra is elsőkerekes... énis egy szép e36-os bmw-t javasolnék, amúgy a 328-asokban gyárilag van sperr mindben...
2012. jún. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Minek akarsz olcsó kocsit venni aztán a sz*rt tuningolni?

Abból a pénzből vehetnél egy normális autót is.

2012. jún. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
32%
Mit nagyképűsködsz, hogy tuning, meg minden? Örülj, hogy telik autóra. Másnak még bringára sem!
2012. jún. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
első: Nem, nekem fekete Corsám van 1.8-as motorral, 10-nél többel is fel tudok menni az emelkedőn :D
2012. jún. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!