Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most már kezd felmenni bennem...

Most már kezd felmenni bennem a pumpa, depis vagyok a kocsim nélkül, mert szerelőnél van már egy jó ideje. (? )

Figyelt kérdés
Már kész kellene lennie.Holnap felhívom.Eddig aranyos voltam,de most már erélyes leszek.Mit mondjak neki? Elegem van már hogy semmit nem tudok elintézni kocsi nélkül.
2012. aug. 9. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
ezt most mért ''kérdezted'' meg itt, nincs kinek elmondanod vagy mi?és nem feltétlenül a szerelői hibája hogy nem tudja betartani a határidőt,lehet hogy TE nem bánsz vele elég jól(mármint a kocsival)vagy nem kapta meg a szükséges alkatrészt még...
2012. aug. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért az túlzás, hogy semmit sem lehet elintézni kocsi nélkül, nem gondolod?
2012. aug. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Megértelek,kedves kérdező...


Engem is rohadtul zavarna,ha az én kocsimmal mászkálna a szerelő mindenhová...XD

2012. aug. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én megértelek. Teljes mértékben. Van egy Mercedes CLK-m és decemberben EGR szelepeket kellett cserélni 300 ezerért. Mivel Mercedes, meg mert épp karácsony, szilveszter volt, 3 hétig nem volt emiatt autóm. Iszonyat idegbeteg voltam. Alig voltam valahol. Taxi, meg ha barátaim autóval voltak néha. Tömegközlekedés ki van zárva, azt soha, még ha az életem is függne tőle. Csomó mindent szét is törtem itthon, annyira kivoltam. Imádok vezetni és ez nekem felért egy kínzással. Nem tudom mi a baja az autódnak, de nyugodtan hivd fel a szerelőt, hogy mikor lesz kész pontosan. Nem hinném, hogy furikázgat vele, mert ha esetleg balesetet szenved vele a szervizhez semmiképp sem kötödő útvonalon azért az cinkes.
2012. aug. 10. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor utolsó, inkább halj meg minél hamarabb, mert rossz látni, mennyire életképtelen vagy...
2012. aug. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4-es :dettó ugyanaz a szitu mint nálad,ugyanaz a márka adta ki,nehéz az enyémbe alkatrészt szerválni:) Idegsokkos voltam én is,letelt már ugyanannyi idő,és nem tömegközlekedek,maradt a taxi...:D Mindegy,felhívtam,és ma kész lesz,úgyhogy megnyugodtam szerencsére:)
2012. aug. 10. 11:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Halj meg te valamokka. Baromira nem voltam kiváncsi a véleményedre. A kérdezőnek szántam amit irtam és neked. Ha nem értesz egyet, máskor egyszerűen csak menj másik topikba. Ezt nagyon utálom a hozzád hasonlókban, hogy nem értenek egyet vslakivel, akkor az már rögtön dögöljön meg.
2012. aug. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek szántam amit irtam és NEM* neked. Bocsi :))
2012. aug. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!