Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Te hogy döntenél ilyenkor?

Te hogy döntenél ilyenkor?

Figyelt kérdés

Veszel egy Simson S51-et 100-ezerért,ami kitűnű állapotban van,motorikusan,és esztétikailag is,és marad 90 ezer forintod.(De a motorhoz nem kell venni semmi alkatrészt,és semmi nem szorul cserére).

Vagy veszel egy Yamaha Aeroxot,ami ugyan olyan kitűnű állapotban van mint a Simson,viszont nem marad pénzed.



2012. aug. 11. 09:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha már ennyi pénzed van, akkor vegyél egy Yamaha DT80at, ami kb 150.000-160.000 ft, és még marad is! Lássuk be, nem egy Simson, erre tapadnak a lányok is, megbízható, nagytestű, és váltós. A robogó meg... hát nem is igazi motor!
2012. aug. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
+1 A DT-nek. Simsont ne vegyél, gyorsan ki fogod nőni.
2012. aug. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha a praktikussági szempontok vezérelnek, akkor én a helyedben a Yamahát venném.


első:

[link]


Szerinted erre ragadnak a csajok?!


[link]

Esetleg erre

2012. aug. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én az Aeroxot választanám. Sokkal korszerűbb és szebb. 50cm3nél a váltás meg nem egy élmény, szóval az se érv simo mellett. Meg azt szerelhetnéd állandóan, akármilyen jó most, egy hétig nem menne hiba nélkül!
2012. aug. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#3: Biztos jobban mint erre: [link]


Szép festéssel elég jól néz ki a DT, meg klasszisokkal jobb mint a Simson, nem csak megjelenésben.


Amúgy érdekes, én általában sáros enduróval járok, arra is tapadnak. :D


Mondjuk az enyém ilyen: [link]

2012. aug. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

FE 450-re énis buknék, de csak a motorra, mert fiú vagyok :-D


Hmm így belegondolva én is valami modernebb gépet vennék, és még maradna is egy kicsi. Szerintem is így volna a legjobb.

2012. aug. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Én vettem egy 250 ETZ kítűnő állapotban 26 ezer km-re 115 ezerért.Jó átírattam úgy többe volt de nem kell hozzányúlnom még.

Ha 5 éves a a simó és nincs benne 5000km és tirisztoros négysebességes akkor TALÁN megéri a 100 ezret

Egy simó még is csak motor és nem egy robogó.De kinek mi tetszik.

2012. aug. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
5 éves szimó? Ember, kb. 25 éve nem is gyártják...
2012. aug. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Az elsőnek van igaza....
2012. aug. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kgpassat ***** válasza:
10%

Szerintem először azt kell eldönteni, hogy Simson, vagy robogó, mert pont ellentéte egymásnak a kettő.

Én alapból nem vennék robogót, Simson párti vagyok. Azt lehet hamarabb megcsinálják, ha bármi baja akad, mint egy robit. Na meg ott már az elektronika, ugye.

Aki azt állítja, hogy egy hétig megy a Simson hiba nélkül, annak üzenem, hogy aludja ki magát rendesen.

Az, meg hogy a csajok mire buknak, ovis duma. Ha motorral akar valaki nőt felszedni, az már régen rossz. Téged szeressen, ne a motorodat.

2012. aug. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!