Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerdán vizsgázom b kategoriáb...

Szerdán vizsgázom b kategoriábol forgalmi vizsga lesz. Teljesen bevagyok parázva miatta miaz amire nagyon kell figyel? Vagy amit nem néznek el?

Figyelt kérdés
2012. aug. 12. 16:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Index,stoptábla,jobbkéz
2012. aug. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az oktatóddal ezeket nem beszéltétek át?

Nagyon nincs mitől izgulnod. Ugyan azt kell végigcsinálni az útvonalak valamelyikén, amit eddig is gyakoroltál.

2012. aug. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15%
Nem akarlak megijeszteni, de az új rendszer miatt a vizsgázók több mint 70%-a az első próbálkozásnál megbukik. Én azt csináltam, hogy előtte belenyugodtam, hogy úgy is megbukok és ezmiatt tök lazán vettem az egészet. És sikerült.
2012. aug. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Én szerintem a vizsgabiztosok elég rutinosak abban, hogy el tudják különíteni a vizsgalázból adódó hibákat a valós hiányosságoktól. Próbáld úgy felfogni, hogy csak utasokkal kocsikázol. Semmiképpen meg ne próbáld bármilyen szerrel nyugtatni magad. Sem alkohollal, sem gyógyszerrel.

Látványosan legyél biztonságos. Ez nem egyenlő a bénázással, túlzott óvatoskodással! Pl. jobbkezes saroknál, akkor is lassíts, nézz jobbra rendesen, ha történetesen nincs a sarkon épület, és tisztán látszik, hogy semmi sem közeledik. Érzékelhetően vedd észre a vészhelyzeteket. Gyalogost (leléphet az útra), világító tolatólámpát, indexelő járműveket).

2012. aug. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Irányjelzés elmulasztása, stop táblánál nem állasz meg, átmész a sárgán, autóbusznak az öbölből való kihajtásnál nem adsz elsőbbséget, gyalogosnak nem adsz elsőbbséget/zebrán, illetve azon az úton, amire rá kanyarodsz/, parkolásnál padkázol, balesetveszélyes helyzetet teremtesz, oktatói beavatkozás, sebsebéghatár túllépése ezekért azonnal megbuktatnak. + ha begyűjtesz 10 hibavonalat, azért is. Sok sikert, készülj rá, hogy nagyon szemetek :(
2012. aug. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Index, zebra, jobbra tartás, lámpa kapcsolás(város elhagyásánál), egyirányú útban balra kanyarodás, stop tábla, jobbkéz szabály, 2000-res fordulaton váltás, emelkedőn ne gurulj vissza, 3mp- alatt indulj el, parkolásnál szándék jelzése.


Ezekre ha ügyelsz és tudsz vezetni is akkor átmész.

2012. aug. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
telizöld, jobbra kanyarnál biciklisávra visszanézés, busz indulás, mentő tűzoltó elsőbbsége, egyírányúból balra kanyarodva besorolás, táblák, sárágn ne menj át ha megoldható,
2012. aug. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Úgy az egész vezetési morál legyen egységes. Gyalogosokat figyeld a zebráknál. Index éjjel nappal inkább ha nem kell is mint fordítva.
2012. aug. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

vedd át, h eddig mi az, amit a legtöbbször elcsesztél, és hiba. na, ezekre figyelj különösen. beszéld át az oktatóval, h miben kéne javulni, és ha tudsz, akkor a vizsga előtt vegyél még egy órát.


pl nekem az indexelés az alap, másnál meg lehet, h luxus és pont ezért bacták meg anno. nos, nekem meg a jobbkezesekkel meg a sárga lámpával akadt gondom, lehet, h az meg másnak megy csuklóból.

2012. aug. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
53%
én csütörtökön vizsgázok..másodjára...nagyon félek már :S ha ezse sikerül anyumék kinyírnak meg fizethetek be újra 30ezret. :S:S
2012. aug. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!