Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Robogósokat meg szokták...

A Robogósokat meg szokták igazoltatni a rendőrök?

Figyelt kérdés

2012. aug. 12. 22:41
 1/7 anonim válasza:
Persze, ugyanúgy, mint az autósokat.
2012. aug. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bicikliseket is igazoltatnak a rendõrök. Igaz, csak akkor, ha balesetet okoznak.
2012. aug. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Uppsz, azt meg elfelejtettem, hogy a kötelezõ felszerelés hiányáért is szoktak figyelnlmeztetni..

(2-es voltam).

2012. aug. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A legutolsó Simsonost is megállítják. Volt már olyan, engem is megállítottak, meg is büntettek mert nem volt mentőládám. Mindenkit leállítottak akik csak elmentek mellettük, volt egy olyan motoros csávó is aki épp kanyarodott ki, a rendőr intett neki, az meg elfordította a fejét.
2012. aug. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 waland ***** válasza:
Mivel mentél, hogy megbüntettek a mentőládáért? Tudtommal smk-ra nem kell. Engem a motoros rendőrök fogtak meg egy héttel azután, hogy átvettem a jogsimat. Megnézték a papírokat, jót derültünk, hogy ők állítottak meg először, aztán jó utat kívántak, és továbbmentek.
2012. aug. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mercedessel. És nincsenek olyan jófej rendőrök mint ahogy azt sokan hiszik. Ha annyira rendes lett volna nem állítana meg.
2012. aug. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bezzeg mikor milliós tételben loptak tőlünk dolgokat, akkor a rendőrök behúzták fülüket farkukat, pedig megvolt a tettes, de lesz@rták nagy ívben.
2012. aug. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!