Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a ma kapható legjobb...

Melyik a ma kapható legjobb autós lopásgátlós rendszer?

Figyelt kérdés
Valami olyan cucc kéne a kocsimba, amivel kvázi tuti, hogy nem tudják ellopni az autómat? Létezik ilyen?

2012. aug. 14. 13:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

100 %-os módszer nincs. A tökéletes biztonság nem létezik.

Ezt pl. megnézheted, ha az ár nem számít: www.skyguard.hu

2012. aug. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Esetleg pajzs technológia. Garanciát is adnak.
2012. aug. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

hülyén hangzik de estére szedd le az egyik kereket :)

így elég nehéz lenne elvinni az autót bárkinek is .

Mondjuk a Tesco parkolóban nem működik ez a módszer de éjszakára jó.

2012. aug. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

1. A skyguardon árak nincsenek, de ahogy elnéztem biztos nem olcsó. Én olyan 2 max 3 kilót szánok rá, és havidíjas cucc nem érdekel.


2. Pajzson én is elgondolkoztam, lehet az lesz, ha nem találok jobba. Amúgy a garancia az kamu, lopás esetén akkor kapod vissza a kocsi árát, ha szurkolod a havi 6k-t. Ez kb. egy Caskó ára egy évre vetítve, szal totál felesleges, és kicsit parasztvakítás.


3. No comment

2012. aug. 14. 14:32
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Fogadjunk kerék nélkül is elvihető az autód. Ráemelik trélerre és kész.

-Nem létezik 100%-os biztonság.

Max nem a te autóddal kínlódnak ha van egyszerűbb ami ellopható.

Az autótolvajok általában az olcsó és a drága autókra specializálódnak. A drágát átpapírozzák és eladják az olcsót szétszedik és alkatrészbe adják el.

A közép kategóriás és ritka autókkal nemigazán foglalkoznak. Az nekik nem profit. Nem a lopásért lopnak hanem a pénzért.

A szomszédunk néha még a ford caprijába a kulcsot is benne felejti északára. A kutya se akarja ellopni.

Bár mondtam neki hogy ez feltűnt nekem is már nem egyszer ez és hogy a hülye suttyóknak is feltűnik

megeshet hogy ellopják csak azért hogy kiéljék az ingyen kocsikázás lehetőségét. Szerintem senki nem örülne neki ha lehajtanák az autóját.

2012. aug. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb, ha több biztonsági praktikát és lopásgátlót használsz. Például


Ha leparkolsz, az autód kereke ne álljon egyenesen. Így nem tudják felhúzni trélerre, darut pedig körülményes szerezni, plusz több hely is kell hozzá.


Állj olyan helyre, ahova ezen gépek: Tréler, daru, nem férnek be.


DISKLOK kormányzár: [link]


Fólia az ablakon, nehezebb feltörni.


Elektronikus inditásgátló. Egyik barátom autója csak úgy indul, ha előbb a kormány és az ülés alá nyúl. Ezzel igy leföldeli, vagy mi. Enélkül be sem indul az autó, még a kulcsával se!


Tökéletes védelem tényleg nem létezik. Ha nagyon egyedi, drága autó, akár fát is kivágnak, hogy daru odaférjen. De a mezei lopások ellen ezek a dolgok nagyon jó védelmet nyújtanak.

2012. aug. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2012. aug. 14. 20:51
 8/16 anonim válasza:

family guard.

Ez egy gps nyomonkövető, csak kb 27000 ft. Havidíja kb 1000 FT. [link] -n keresztül még olcsóbb

2012. aug. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
2012. aug. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
apámnak q7 be van pajzstechnológia hogy az mi kinlódással jár ki be kapcsolni alig lehet felynitni a motozháztetőt ... de ha ráérős vagy akkor megéri!
2012. aug. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!