Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rutinon ki hányszor fulladt...

Rutinon ki hányszor fulladt le az első órán, órákon?

Figyelt kérdés

Illetve emelkedőn sikerült elindulni,vagy lefulladtatok?

Tolatás hogy ment?

Dizíleen vagy benzinesen tanultál?



2012. aug. 15. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezt valahogy mindig jól éreztem, s azóta is jól érzem minden kocsin - egyszerűen hallod, s el tudod találni, hogy a pedálok szinkronban legyenek.

Tolatás is ment, egyedül kapubeállóba nem tudok betolatni magabiztosan azóta sem, az mumusom volt mindig is.

2012. aug. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

az első órán pont nem fulladtam le, nem tudom hogy sikerült :) Aztán a következő órákon már persze előfordult néha (3-4 alkalommal) sőt még a forgalmi vizsgán is sikerült lefulladnom egyszer.

A tolatást nem szerettem de sosem kellett beleavatkoznia az oktatónak tehát végül is jól ment.

1,6-os benzines

2012. aug. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Dízelesen tanultam, a vizsga előtt kb. fél órával a gyakorlásnál fulladtam le először. Az volt az utolsó, pedig már 2 éve és ~4 hónapja volt.
2012. aug. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ennyire emlékezetes lefulladás volt hogy szinte hónapra pontosan emlékszel rá :)
2012. aug. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én kedden voltam elsőnek,és 2 óra alatt 3-szor fulladtam le...
2012. aug. 15. 22:53
 6/10 anonim ***** válasza:

És az olyan nagy tragédia ? :D

Majd belejössz.

2012. aug. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Első órán egyszer sem, utána is csak 1-2 X akkor, amikor felbszta az agyam az oktató, meg ordibált. Hogy miért nem váltok vissza, miért nem finoman váltok, lassan megyek az a baj, gyorsan akkor meg az... Amióta megvan a jogsim, tök nyugodt vagyok, nem idegesít az oktató, jobban is megy a vezetés.
2012. aug. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

22:58


Nem arra akartam kilyukadni,hogy a 3 lefulladás akkora nagy tragédia lenne.

Csak kíváncsi voltam mások teljesítményére is.

2012. aug. 15. 23:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Benzinesen tanultam 1997-ben nem fulladt le egyszer sem de igaz hogy amint elértem a kocsikba a pedálokat már vezettem
2012. aug. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Beniznes kocsival vezettem,és egyszer sem fúlladtam le,mert előtte 2 évig már vezettem az erdőben egy UAZ-t! Na már most aki azt el tudja vezetni annak egy személykocsi gyerekjáték! :)
2012. aug. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!