Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autódat hányszor húztad...

Első autódat hányszor húztad meg és mennyire?

Figyelt kérdés
2012. jún. 22. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Egyszer sem. Totálra törtem.
2012. jún. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1x, első lökhárító kapott egy kicsit, nem vészes, megcsináltatva se lett, mert csak műanyag rész sérült
2012. jún. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Semennyire. Igaz egyszer egy boyracer faszk... szóval gyerek megnyomta a jobb oldalát de miután megcs... megbeszéltük a dolgot kényte...szóval vett nekem 2 új ajtót.
2012. jún. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

első autó műszaki nélkül, itthon kellett beálni egy olyan helyre ahova simán is nehéz, én utánfutóval csináltam, az utánfutón volt műszaki, így inkább az autó kapjon, ez elejét tettem neki a betonnak, kb. 5 centin múlott, az autónak nem számított, az utánfutó legalább megúszta.

rendes autót nem húztam meg, csak a vonóhorog ment fel a padkára tolatáskor, de az meg nem számít

2012. jún. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%

Hát kérlek. 2010 nyarán vettem első autómat, egy nagyon szép fekete clk Mercedest. Most ugye 2012 június 22, 1 hónap hijján egy éve h megvettem. Ezalatt mentem már neki parkolás közben 13 parkoló autónak, fának, kerítésnek, oszlopnak, sorompónak, kukának, lakókocsinak, 3-szor padkáztam és törtem a lökháritót, de padkáztam már meg a szelepet is, lett defektem, akkor 130-al mentem 20 helyett és belementem egy jó nagy gödörbe, ez felnijavitás, akkor télen úgy mentem mintha nyár lett volna, felszaladtam járdaszigetre - itt táblának mentem neki, árokba is sikerült már belemennem vele vidéken... Jah és tréleren is volt már ütközés miatt. Tehát okoztam már rajta jó pár bibit, de mindig megcsináltattuk, aztán most is úgy néz ki, mintha új lenne. Dehát na, sokat megyek vele.


22/F

2012. jún. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1 hónap hijján 2 éve, hogy megvettem. Na
2012. jún. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem húztam meg, ellenben egy köcsög lezúzta a bal tükrömet és tavaly megtaláltam vele egy őzet is.
2012. jún. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!