Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy fogadták a szülők mikor...

Hogy fogadták a szülők mikor elkezdtetek motorozni?

Figyelt kérdés

A mostani motorom a 2.

Jövőre szeretnék egy újabbat venni, szigorúan csak 50-es mert arra van jogsim és nekem bőven elég egy ilyen motor.


Már nagykorú vagyok, van önálló keresetem, a pénz is megvan a motorra.

A szüleim nem engedik hogy még egyszer motort hozzak a portára. Akármit mondok, hajthatatlanok.



2012. aug. 18. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem apukám tanított meg 10 évesen kb. 14 évesen már jogsim volt, most meg 18 vagyok és van 125-ig, de csak Simsonom van. :D Nem ellenkeznek egyáltalán, a mamám az, aki mindig aggódik értem.
2012. aug. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

12 éves koromtól motoroztam rendszeresen. Apám vett kosárban egy Schwalbe-t, hogy ne az övét nyúzzam. Együtt raktuk össze.

:)

2012. aug. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12 évesen Babettával mentem elősször, a két kezemmel állítottam talpra. Most 14 vagyok, ugye van jogsim smkp.-ra, és Honda NSR 50-el járkálok, apám buzdított, nem akart megfosztani a motorozás élményétől, és akartam is, mivel apai ágon az összes férfi családtag motorozott. (Apu, nagypapa, Apu egyik unokatesója, aki mellesleg a keresztapám, két unokatesóm, és még sorolhatnám.) Szóval Harley Davidsonoktól fogva az ETZ-ken, Simsonokon keresztül a T5-ös Pannóniáig mindent láttam 10 éves koromig.:D Anyu persze ellenezte, de 13 évesen apu és én szinte könyörögtünk, és bejött, most két Babetta és ez az ötvenes gyorsasági áll a garázsban:D Persze anyu még mindig alig enged el, vagyis mindig elmehetek, de látom, hogy nem akarja.
2012. aug. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nálunk senki se volt motoros. Apám fiatal korában egy keveset ment motorral, jogsija is megvan rá de mióta az eszemet tudom, neki nem volt motorja.

Anyám fél motorra ülni.


Az első motoromat úgy vettem h apa segített anyagilag és az ötletet is támogatta. A mostani motoromat meg amikor vettem akkor húzták a szájukat rendesen.

2012. aug. 18. 21:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Sehogy :D jobban nem tudom megfogalmazni. Mivel apának volt már fiatal korától kezdve valami kis gépe, majd 250-es ETZ vagy 15 évig, így egyáltalán nem ellenezte. Papámnak is volt 2db Komarja :) amit néha még mamám is elvitt, szóval senki sem reagálta túl a dolgot.


Itt úgy kezdődött az egész, hogy papa Komarját (amit nem mellesleg 78-ban vett, újonnan :) ) előszedtük a garázsból és ki kellett próbálnunk tesómmal.

Elmotorozgattunk vele a faluban meg földutakon lazán, még jogsira nem mehettünk.

Ő nem is csináltam meg M-re, én igen. Leraktam M-re, lett 1 simsonunk. Apa vette, azóta is megvan, akinek kell az használja.

Aztán már a következő, egy 125-öst már saját pénzből vettem. 2 hónapot szenvedtem egy f.s helyen...

Ezt eladtam, még a kis ösztöndíjamat elrakosgattam vagy egy évig és aztán vettem így egy 250-est ami még megvan ( Bandit 250, mellesleg ELADÓ :D)

Most egy 600-as Honda XL-t néztem ki, de bármi szóba jöhet. Ha ez nem jön össze akkor esélyes egy Jawa 350.

2012. aug. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Slinker válasza:
Szerencsé vagyok, nagyapámtól kezdve ( Isten nyugosztalja ) mindenki szereti a motorokat a családból. Anyukám azért sajnál, mert most nincs pénzem motorra :)
2012. aug. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!