Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ki az aki rajtam kívűl NEM...

Ki az aki rajtam kívűl NEM presztizsből és szülők pénzéből jutott jogsihoz?

Figyelt kérdés
Van olyan ember akinek tényleg kell munkához vagy akármihez? Nem csak 5 évesen nyivákolt egyet, és mindenféle extra engedéllyel már 6 évesen meg is VETTÉK neki a szülők a papírokat? (a 6 évest nem szó szerint kell érteni, csak erős túlzás a 17 évre). Tényleg ment a vezetés a vizsgán, NEM kellett boríték meg ehhez hasonlók a vizsgabiztosnak és az oktatónak.
2011. aug. 6. 17:36
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
74%

Mi a bajod ?

Úgy érzed, rajtad kívül szinte mindenki vette ? van önbizalmad.

2011. aug. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
45%

A jogsi nagy részét saját magam fizettem, amikor elfogyott a pénzem akkor apám fizette a többit.

Munkámhoz nem kel jogsi mert tanuló vagyok de jó hogy van mert tudtam venni magamnak motort és azzal járok néha.

2011. aug. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Elmondok egy titkot. A vizsgák annyira könnyűek, hogy (mint az látszik, te is átmentél) még egy 6(hat) éves is megcsinálja.
2011. aug. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%
Presztizs? Boríték? Te miröl beszélsz? Egy sz@ros jogosítvány, ami diákmunkából megvan egy nyár alatt.
2011. aug. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

én 22 évesen jutottam jogsihoz, addigra sikerült összepsórolnom rá a pénzt a saját keresetemből. A szüleim egyetlen forintot sem adtak bele - biztosan szívesen adtak volna, ha kérek, de nekem így jobban esett és tudom, hogy ők is büszkék voltak rám.

A vizsgák olyan rém könnyűek, hogy csak a szellemi fogyatékosok kénytelenek lefizetni a vizsgáztatókat. Ha valaki egy kicsit odafigyel a tanfolyamon, meg otthon is foglalkozik a témával 1-2 órát, könnyedén teljesíti az elvárt szintet.

2011. aug. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Te most mennyi vagy? 19? És most szerezted meg? Azért tartod magad ilyen nagyra? tudod az ilyenek vannak rosszabb esetben két hét múlva a híradóba, m túl elbízták magukat
2011. aug. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
23 évesen lett jogsim saját pénzből, a szüleim ha akartak volna akkor sem tudtak volna adni bele. Akkor nem kellett kifejezetten a munkámhoz, azóta viszont sok pénzt kerestem azzal, hogy van jogsim, és két évvel később lett saját autóm is.
2011. aug. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én 17évesen szereztem jogosítványt, mindenből elsőre átmentem és sehol nem fizettem le senkit és azóta is rendszeresen vezetek és úgy gondolom, hogy elég rutinosan is.
2011. aug. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

POntosan a könnyűsége miatt buktatnak a vizsgabiztosok forgalmi vizsgán.Mert állati könnyű és olyanba kötnek bele,ami a vaólságban nem is létezik.Valójában úgy érzik nem fizetik meg az ő munkájukat,ezért hetente csinálnak az oktatóval pár közös meccset,amikor az oktató tájékoztatja vizsga előtt a diákot,hogy ma fizetned kell.És bizony sokan fizetnek a vizsgáért,nem azért mert nem tudnak vezetni,hanem azért,mert a vizsgabiztosok a pénz miatt buktatnak.

Ha belegondoltok sokkal többe kerül 4x megbukni(testvérem nem fizette le sose a vizsgabiztost,ezért meghúzták 4x)a kötelező pótórák,pótvizsgadíjak miatt,mint egyszer kifizetni plusz 5-10-15 ezer forintot.

Én jól vezetek,és annak idején nem volt arra időm sem plusz pénzem,hogy még 1-2hónapot várjak a jogosítványra a pótdíj,pótidőpont és kötelező pót órák mellett.

2011. aug. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:

"testvérem nem fizette le sose a vizsgabiztost,EZÉRT meghúzták 4x"


csak ezért ?

2011. aug. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!