Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy SMART autóm, akkumulát...

Salco1 kérdése:

Van egy SMART autóm, akkumulátor csere után a rádió biztonsági kodot kér és nem tudom mi a kod. Hogyan lehetne újra aktívvá tenni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 19. 08:50
 1/5 anonim válasza:
Nekem mercedesem volt(és a smar is merci) szóval a mercis teendőt mondom, hátha igy van nálad is! :) Volt egy kis szövet táska amiben használati útmutató szervízútmutató és egyéb gyári olvasmányok voltak. Abban volt egy kis kártya, rajta egy 5jegyű aktiváló kóddal. Ha megvan ez a kártya egyszerüen bekapcsolod a rádiót, bepötyögöd a kódot és megnézeda könyvébe, melyik gombot kell megnyomni az OK-záshoz. Remélem segítettem:))
2012. aug. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi de sajnos nincsenek meg a kocsi gyári papírjai
2012. aug. 19. 12:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Elektroszakik tudnak ilyen trükköket rá.

Nem hinném hogy emiatt kéne kidobni a gyári rádiót.

2012. aug. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen az első amit írt a carpass, az elektromosok akik értenek is hozzá, mert vannak olyanok is akik az én kocsimat darabokra akarták szétszedni, otthon kiderült, hogy egy biztosíték ment csak ki nagy huzavona után sikerült az autót hazahozni, plussz ráadás néhány ezer ft minusszal, mert mondom szét akarták szedni és egy csomó drága dolgot kicserélni rajta, ha tehát nincs carpass, akkor ez van hogy irány egy jó szerelő vagy szerviz, vagy az olcsóbb megoldás, akkor irány a bontó és próbálj olyat rádiót venni amihez kód is van, sok használt kocsinál ez a baj, hogy nem adják oda a paírokat, használatit, szervizkönyvet, és a carpasst, pedig új kulcsot ha központi záras vagy rádió kódolás stb ezzel lehet csináltatni telefon kihangosító kódjáról nem is beszélve, vagy ha ismered a régi tulajt kérdezd meg meg van-e neki
2012. aug. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja és fölösleges próbálkozni a kód kitalálásával is mert van benne ált. betű és szám is az enyém is ilyen otthoni mezei körülmények között megfejteni szinte lehetetlen, előző voltam
2012. aug. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!