Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » P-rendszámmal lehet külföldről...

P-rendszámmal lehet külföldről behozni autót?

Figyelt kérdés
Nem büntethetnek meg érte?
2012. aug. 22. 00:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Az eu területéről lehet, Olaszország az egyetlen kivétel. Természetesen csak ha van saját P-s rendszámod.
2012. aug. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom hogy csak magyar ország területén használhatók.

Próba rendszám.. ezért P

Autószervizek kapják meg 300ezer Ft az évi illeték és adó rá. Bármire rárakható a rendszámhoz tartoznak az iratok nem az autóhoz.

Annyit még kell tudni az egészről hogy csak maximum 2 ember tartózkodhat az autóba.

Előzőnek üzenem te az E rendszámra gondoltál. Az más az ideiglenes rendszám.

2012. aug. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem,az első jól mondja!Az eu területéről lehet.
2012. aug. 22. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem jól mondod kedves 2. Maximálisan tisztában vagyok a P-s rendszám lehetőségeivel, hisz nekem is van.

Csak eu-ban olaszon kívül. Csak a tulajdonosa vagy alkalmazottja vezetheti. Kell lennie egy papírnak, hogy szállíthatsz személyt.

2012. aug. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Minek kell a P rendszám???
2012. aug. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert ha van P-s rendszáma az ismerősnek, akivel hozod be az autót, akkor nem kell 100 euróért zoll rendszámot venni, meg várni rá, stb. Így megírjátok a papírt feldobod a rendszámot, jöhetsz haza.
2012. aug. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
én konkrétan a bérlésre gondoltam hogy megoldható e? nem büntetnek érte? vagy lepapirozzák hogy alkalazott vagyok (ameddig nálam vana rendszám) és csumi? vannak kiskapuk?
2012. aug. 22. 12:54
 8/10 anonim ***** válasza:

Nemcsak a tulaj vezetheti, de elvileg neki is s kocsiban kell lennie.


A bérlésnél szoktak meghatalmazást adni , meg jobb helyeken cégkivonatot is, hogy a mezei kék ne gyanakodjon.

2012. aug. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ma már nem működik a bérlés. Felejtsd el!
2012. aug. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem tudom olaszországban mi a helyzet, de Németeknél sem lehet, van egy olyan szabályuk, hogy csak a német ideiglenes rendszám futhat náluk.. Nincs rá horibilis illeték, de drága, csak nem amiatt.. Nem lehet hivatalosan bérelni, de amúgy lehet.. :) Csak az vezetheti, akié a rendszám, és nem névre szól, hanem kell lennie vállalkozásodnak, aki abba benne van, az mehet vele. Természetesn tölteni kell a papírokat rendesen, mindenért elveszik már..
2012. aug. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!