Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlatnátok...

Milyen autót ajánlatnátok nekem? A többi lent

Figyelt kérdés
Elég alacsony vagyok, 160cm, nő, nem is túl nagy darab:-) városban futárkodni kellene egy autó, ami nem túl nagy parkolás szempontjából viszont elég nagy a csomagtartója, vagy a hátsó ülések dönthetőek. a lényeg hogy magasan legyen az ülése. vezettem suzuki swift-et és hát az a baj hogy abban feküdni kell:-) szóval nem lehet úgy állítani az ülést, hogy teljesen függőlegesen legyen a háttámlája, így nem látok ki belőle:-) a szemem magasságában van a kormány. ja és max 300.000.-lehet az ára. elég nagy kocsim van amiben az ülésmagasság is állítható, így fura volt a suzukit vezetni. renault clio régebbi esetleg matiz vagy seicento vagy bármi ötlet jöhet, talán csak a kispolski nem:-) ja és a fogyasztása ne nagyon legyen több városban 6-7 liternél. előre is köszi mindnekinek
2012. aug. 23. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Velorex :D
2012. aug. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Ezek a kis Polo-k számodra tökéletesen megfelelnek szerintem.

Kis fogyasztás, könnyű velük parkolni, az ülések jól állíthatóak és hátsó ülések is dönthetőek.


[link]


[link]

2012. aug. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így van szerintem is a poló a neked való. Talán egy Clio is megfelelhet elég sok kisteherautónak nyilvánitott Clio van jó árban eladó, én egy olyat vennék.
2016. aug. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!